Dienos makiažas: nebijokime spalvų


Sveiki, mielieji! Vėl praeitą savaitę dingau ir palikau jus be įrašų. Bet turėjau tokią įdomią patirtį, buvau šukuosenos modeliu atsiskaityme, kirpėjų mokykloje. Pamačiau visą virtuvę ir kažkaip... Dar labiau užaugo noras mokytis vizažo. Noriu, labai noriu, bet tuo pačiu ir baisu, nes dar nesu dažiusi kito žmogaus, tik save :D Bet kuo toliau, tuo labiau jaučiu, kad makiažas man ne tik hobis, man ne tiesiog patinka kosmetika. Man patinka daryti makiažą, kol darau atrodo atsijungiu ir tampu kitu žmogumi. Juokingai skamba, bet atrodo, kad tai mano pašaukimas. Telieka sukaupti jėgas ir galiausiai pabandyti... O šiandien išbandžiau žalią makiažą, nes jau kuris laikas sukosi mano galvoje.


Šį kartą makiažui naudotas spalvas sužymėjau paeiliui. 1,2 naudojau į akies raukšlę, o 3 ir 4 jau ant voko.


 1 spalvą naudojau į išorinį akies kampą, o 2 į vidinį.


Penktadienį atėjo mano top beauty dėžutė, kurioje radau Bellapiere korektorių paletę. Tobulas dalykas, išties! Pigmentacija yra nereali, o daugiau papasakosiu atsiliepime.


O šis Bobbi brown duetas nepalieka abejingų.

Pastebėjau, kad naudoju vis daugiau Nyx kosmetikos ir noras dar vis auga, noriu dar kelių priemonių, kurios man tikrai praverstų :)


Penktadienį nuspirkau Wet n wild maskuoklį. Puikus! Apskritai Wet n wild man labai pasiteisino, turiu ir naudoju mėgiamą kreminę pudrą, o šis dalykėlis taip pat bus naudojamas. :)

Man atrodo, man visai tinka žalia spalva, o ką manote jūs ;)

0 Komentarai