06/05/2018

DOVE „Derma SPA Uplifted+“ masažuojamoji kūno želė 100 ml*


Sveiki, mielieji! Nors pagaliau grįžo įkvėpimas aš vis dar jaučiuosi kiek keistai. Žiema man buvo kiek sunkoka, nes besibaigiant jai perpūtė strėnas ir aš iš pradžių net pasilenkti normaliai negalėjau. Visą žiema nesprotavau, nebuvo jokio fizinio krūvio todėl po to pradėjau justi pasėkmes. Pradedant užpakalio skausmu sėdint baigiant „draugu“ celiulitu. Ankščiau neturėjau tokių bėdų, mano bloge beveik nėra kremų nuo celiulito apžvalgų... Bet laikas daro savo, aišku ir dar tai jog aš nesilaikau jokių dietų, tiksliau kaip aš juokauju – laikausi bandelių, čipsų, ledų, spurgų, torto dietos... Jau kokį pusmetį (o gal ir ilgiau, nebeatseksi) jaučiu kažkokią įtampą ir stresą, kurių vedina vis darinėju šaldytuvo duris. Manau taip jaučiuosi tikrai ne viena aš, taip jaučiasi ir daugiau žmonių... Žodžiu, bet dabar apie tą celiulitą. Realiai tai aš jo nepastebėjau kol kažkada nepažiūrėjau į veidrodį. Ir mintis, kad turiu celiulito manęs nė kiek nežavėjo... Todėl išsitraukiau neseniai gautą Dove kremą, nors ir netikėjau, kad jis man padės. Todėl ir nenufotografavau iš pradžių. Bet, kaip matome nuotraukos padarytos, reiškia – rezultatas yra. :)
Naujasis Uplifted+ kūno pieštukas. Suteikite savo odai antrą jaunystę su giliai* drėkinančiu Uplifted+ masažiniu kūno pieštuku, kurio dėka oda taps stangresnė nuo pat pirmo karto.
Naujoji formulė ir masažuojančių galvučių trio jums suteikia dermatologinę priežiūrą, reikalingą papildomam stangrumui ir elastingumui iššūkius mėgstančiose vietose. Pasukite galvutę į poziciją ON. Tvirtai laikydama pieštuką, spustelkite galvutes ant odos ir leiskite švelniam lyg atlasas geliui padengti jūsų odą. Masažuokite sukamaisiais judesiais. Naudokite šlaunims ar pilvui ir stebėkite, kaip oda atgauna jaunystę.

Savybės ir naudos:
• papildytas Cell-Moisturisers™ – svarbiausiais drėkinamaisiais elementais iš natūralaus sėklų aliejaus.
• SPA įkvėptas antgalis su masažinių galvučių trio prisideda prie geresnio tonuso, glotnesnės ir stangresnės odos.
• Daugiau stangrumo ir elastingumo.
• Vėsinantis gelio pojūtis gaivina odą.
• Vandens lelijų ir agurkų kvapas, sustiprintas gaivinančiais našlaitės lapais kartu su sandalmedžio, pačiulių ir saldžiu muskusu.
• Tinka jautriai odai.

*Iki pat stratum corneum.


Aš į tokius kremus visada žiūrėdavau skeptiškai, na tiesiog nemaniau, kad jie gali padėti. Pati kažkada buvau nusipirkusi šį kremą, bet mažai tepanaudojau, o ir naikinti tuomet nebuvo ko, tai atidaviau mamai.

Želė yra patogioje minkštoje tūtelėje, su metaliniais masažuokliais. Jie tikrai veikia normaliai, nieks neapsimozoja ir nenusitrina. Želė permatoma, nelipni, susigeria labai gretai ir vėsina odą. Praėjus porai savaičių rezultatas jau būna matomas, celiulito sumažėja.

Kvepia labai skaniai ir gaiviai, lyg agurkais. Man šis kvapas patinka :) Tikrai nesitikėjau tokio gero rezultato iš Drugstore produkto. Tik viena bėda, jei nori jo, priemonę reikia naudoti. Manau, kad 100 ml užteks mėnesiui, nes pusę išnaudojau per dvi savaites. Taigi produktas visai skalsus. Man tikrai patinka ši želė, smagu, kad veikia ir nešaldo, nedegina, nesukelia jokių nemalonių pojūčių.

Kur įsigyti? Prekybos centruose, Droge, Eurokos.
Kaina: apie 27 eurus.

No comments:

Post a Comment