GARNIER BOTANIC THERAPY GREEN TEA EUCALYPTUS & CITRUS TONIFYING SHAMPOO 400ML


Sveiki, mielieji. Kaip bėga jūsų nauja savaitė? Aš jau labai labai laukiu atostogų, kurios bus po dviejų savaičių. Taupau pinigus, planuoju ką dėsiuosi į lagaminus ir... pradėjau laikytis dietos. Na, tokia ten dieta – trečią savaitę nebevalgau bandelių ir tortų. Stengiuosi nebe prisivalgyti 23 valandą, kaip darydavau ankščiau. Rezultatas: dabar valgau dvigubai daugiau normalaus maisto ir jaučiuosi pikta :D Suprantu dabar kodėl tos dietininkės visada tokios niurzgos ir piktos :) Vyras net pajuokavo, kad geriau jau valgyčiau kaip ankščiau ir šiandien net pyragėlių nupirko. Sakiau, kad sadistas :D Atostogos – ne viena priežastis, kodėl pradėjau riboti maistą. Atostogų pabaigoje bus vienas renginys, kurio labai labai laukiu, gerai būtų jei per jį atrodyčiau geriau nei dabar... Žodžiu, daugiau jokių bandelių, o dabar papasakosiu apie Garnier šampūną, kurį labai mėgstu ir vis perku dar vieną buteliuką.
Tonizuojantis šampūnas riebiems plaukams Garnier Botanic Therapy Green Tea & Eucalyptus 400 ml
Unikali produkto formulė, praturtinta natūralia žaliaja arbata, valomuoju eukaliptu ir tonizuojančiu citrusinių vaisių ekstraktu, skirta normaliems ir riebaluotis linkusiems plaukams ir galvos odai. Lengvos želinės tekstūros šampūnas atgaivina plaukus, jie tampa lengvi ir sveikai atrodantys.
Rezultatas: plaukai iš karto tampa gyvybingi, žvilgesni, neįtikėtinai gaivūs ir minkšti. BE PARABENŲ. NEAPSUNKINA PLAUKŲ. TINKA NAUDOTI KASDIEN.

Mūsuose pradėjo sklisti kalbos, kad neva save gerbiantis vlogeris/blogeris neturėtų rašyti apie tokį brendą kaip Garnier. Niekada nebuvau iš tų, kurios klauso kitų nuomonės, man nelabai rūpi ką sako kiti. Tegul purkštauja :) Aš nusijuokiu ir darau savo. Be to, kodėl nerašyti? Jei aš šampūna naudoju nuo jo atsiradimo ir vis perku naują, turbūt tai reiškia, kad tas šampūnas man tinka yra yra geras?

Be to, Garnier vienintelė drug storo liniją, kuri išleidžia šampūnus riebiems plaukams ir galvos odai. Tarp kit ko, ankščiau visuomet naudojau Garnier šampūną riebiems plaukams, po to jis kažkodėl dingo iš lentynų. Liūdėjau, nes nebegalėjau nusipirkti savo mėgiamo ir nebrangaus šampūno... Bet štai metų pradžioje Garnier atnaujino šią liniją, aš tik pamačius prekybos centre nusipirkau.

Šampūnas yra permatomas, gerai putoja, kiekis 400 ml, kurio man užtenka porai savaičių, bet tik todėl, kad naudoju saujom, šiaip užtektų manau kokiam mėnesiui? Jei jums pažystamas jausmas, kai karštą vasaros dieną nebegalite susitvarkyti su riebiais ir prigludusiais plaukais ir apskritai norisi įkišti galvą į vandenį, tai šis šampūnas yra kaip tik jums. Jis gerai išplauna plaukus ir odą, atgaivina ją.

Šampūno tekstūra lengva ir želinė, todėl išplovimas iš plaukų nekelia problemų. Kvepia gaiviai, kvapas neerzina. Patogi pakuotė, nes siauru dugnu, ir telpa tarp kitų buteliukų :) Aišku, aš netikėčiau jog plaukai atgaus spindesį, bet bus minkšti, gaivūs ir švelnūs, o jei panaudosite balzamą ir tą minėtąjį spindesį atgaus :)

Tiesa, kad šampūnas kiek sausina plauką, bet panaudojus balzamą ar aliejuką to sausinimo nebesijaučia, plaukas būna gyvibingas, pilnas drėgmės. Smagu, kad Garnier pagamino šampūną be parabenų ir silikonų! Jei šampūną naudosite kokius kelis mėnesius iš eilės, jis pradės sausinti galvos odą, todėl reikia keisti su kitais šampūnais.

Aš plaukus plaunus kas vakarą, bet jei kartais sumanau penktadienį ar šeštadienį neplauti galvos tai viskas būna ok ir rytą situacija būna tikrai nebloga. Drąsiai pratempiu ir kitą dieną!

Asmeniškai aš, nesuprantu tokių žmonių, kurie purkštauja ant kosmetikos, kurią galimą įsigyti prekybos centruose. Kas su ja blogai? Kad nekainuoja pem eurų? Naudojau , naudoju ir naudosiu, ir tikiuosi labai, kad šį kartą Garnier napanaikins šio šampūno iš rinkos, nes tada vėl tektų ieškoti, kas išplaus mano riebią galvos odą ir plaukus?

Kur įsigyti? praktiškai visur, kur prekiauja kosmetika: Droge, Eurokos, prekybos centruose, internetinėse parduotuvėse.

Kaina: čia yra didžiausias džiaugsmas – iki 3 €.

0 Komentarai