14/05/2018

Garnier dezodorantas Neo Panthenol Plus su švelniai pasiskirstančia sausa dulksna ir Greitai įsigeriantis ir žymų nepaliekantis kreminis Garnier dezodorantas Neo Panthenol Plus*


Sveiki, mielieji! Savaitgalis buvo smagus, pagaliau nuaidėjo mano taip laukta Eurovizija. Savaitgalį praleidome namie, niekur nevykome, bet dėl to ir buvo smagu! Mes taip dažnai kažkur keliaujame, kad man net kartais trūksta namų, pasiilgstu. Bet vis tiek kažkodėl dulkių nenuvaliau, buvo per daug veiklos :D Tačiau apsodinome gėlėmis terasą, šiemet bus daug: begonijų, miniatiūrinių saulėgrąžų, net lubinai sudygo iš sėklų. Nors netikėjau. Man patinka gėlės, o kam jos nepatinka? :) Na, o šiandien pagaliau prisiruošiau papasakoti apie naujuosius Garnier dezodorantus. Kaip ilgai juos galima bandyti? Jau pats laikas apžvalgoms :)
GARNIER NAUJIENA – NEO PANTHENOL PLUS   INTENSYVAUS POVEIKIO, 2 KARTUS ODAI ŠVELNESNIS ANTIPERSPIRANTAS* Mūsų nauji 48 valandas** veikiantys antiperspirantai, turintys savo sudėtyje 50% daugiau pantenolio***, sustiprina odos barjerą ir suteikia komforto jausmą odai. Yra dviejų skirtimgų tekstūrų: sausas purškiklis ir sausas kremas. *Purškiklį lyginant su klasikiniu purškikliu. **Antiperspiranto veiksmingumas nustatytas atlikus instrumentinį tyrimą. ***Lyginant su kitais Neo purškikliais.

Garnier dezodorantas Neo
Panthenol Plus su švelniai
pasiskirstančia sausa dulksna
150 ml
Rekomenduojama mažmeninė kaina**** 4 Eur
Naujovė: patentuotas švelnaus paskirstymo
difuzorius. Jeigu difuzorius užsikimšo,
praplaukite vandeniu. Prieš naudodami
suplakite.
Hipoalerginis, dermatologų patikrintas, be
alkoholio, be parabenų, be etanolio.
***Kainos įvairiose mažmeninės prekybos
vietose gali skirtis.

Greitai įsigeriantis ir žymų
nepaliekantis kreminis Garnier
dezodorantas Neo Panthenol Plus
40 ml
Rekomenduojama mažmeninė kaina**** 4 Eur
Naudojimas: švelniai išspauskite nedidelį kiekį
priemonės. Aplikatoriumi užtepkite ant odos.
Užtepus tinkamą kiekį, priemonė greitai įsigeria
ir oda lieka sausa.
Hipoalerginis, dermatologų patikrintas, be
alkoholio, be parabenų, be etanolio.

Kai prieš du metus gavau iš Garnier kompanijos pirmąjį Garnier Neo dezodorantą, po apžvalgos: http://ilovemanythings.blogspot.lt/2016/03/garnier-neo-floral-touch-sausas.html maniau, kad kompanija nebenorės su manimi bendradarbiauti, nes parašiau, kad kvapas man gerokai per stiprus ir nuo jo griaužia gerklę :) Tačiau, ši kompanija nėra trumparegiška, štai dabar ant mano spintelės nauji dezodorantai, net gi su patobulinta sudėtimi. Štai tam ir reikalingi blogeriai, mano manymu, ne tik tam, kad viską išgirtų, bet ir tam, kad parašytų atvirą nuomonę, jei kažkas nepatiko ir tai pakeitus gautume dar geresnį produktą.

Garnier pristato du naujus dezodorantus su pantenoliu, purškiamą ir tepamą kremą. Purškiamas dezodorantas smagus dėl savo dozatoriaus, tas ratukas ir po dviejų metu yra kiek neįprastas, nes dezodorantų su panašiu dozatoriumi rinkoje daugiau niekas  neturi. Tepamą dezodorantą aplikuoti taip pat patogu, per skylutes išsispaudžia reikiamas jo kiekis.

Dezodorantai greitai įsigeria, nelimpa, netepa drabužių ir gerai apsaugo nuo prakaito kvapo. Tiesa, pačių dezodorantų kvapas yra kiek saldokas, bet ne įkyriai. Ir kai papurškiu dezodoranto, gerklės negraužia, kaip ir pažastų :D

Man tik norėtųsi dar ilgesnės apsaugos, nes darbo diena jie ištempia, o man norėtųsi ir ilgiau, jei vakare turiu reikalų. Bet reikia pasveikinti Garnier už tai, kad patobulino dezodorantus, dabar ir aš galiu naudoti Garnier neo purškiamą dezodorantą :)


Kur įsigyti? Prekybos centruose, Droge, Eurokos.
Kaina: apie 4 eurus, kiekvieno.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

No comments:

Post a Comment