/kili·g/ WOMAN veido prausimosi putos 150 ml*


Sveiki, mielieji! Šiandien man buvo silpnumo akimirka. Užsimaniau valgyt, prisipirkau čipsų, torto, bet susilaikiau ties bandelėmis. Jau ketvirta ar penkta savaitė, kaip jų nebevalgau (va, ir skaičių pamečiau), ir šiandien buvo cheatday... Prisikirau čipsų ir dar suvalgysiu tortą :D Tikiuosi, kad šitie atkritimai dažnai nesikartos... Nes man visai patinka dabartinis vaizdas veidrodyje ir aš nenoriu grįžti prie senų įpročių. Juokinga tai, kad aš tikrai nemaniau, kad tiek daug kalbėsiu apie savo mitybą. Ankščiau galvodavau: kokios kvailos tos mergos, plepa vien tik apie dietas ;) Nu, o ką pati darau jau kelintą irašą? :D Taigi, o šiandien dar noriu papasakoti apie Kilig veido prausimosi putas :)
Kaip gera pasinerti į putų sklidiną vonią! Taip jaučiasi veido oda kaskart, kai ją apgaubia šis purus švarutėlis putų debesėlis. Ši priemonė yra švelni tavo odai, bet negailestinga nešvarumams ir makiažo likučiams, odą nuvalysite taip minkštai tarsi palikdami veido odą nuogą, švarią ir gaivią. Putos praturtintos natūraliu hialuronu, tikras /kili·g/ prisilietimas. Dermatologų patikrinta.


Prieš mėnesį Biok kompanija blogeres kvietė į renginį kuriame pristatė naująją Kilig liniją. Jau turbūt girdėjote, kad Biok dermatology, Rasa ir Aras jungiasi į vieną ir tampa Kilig? Kaip Jums ši žinia? Mano jausmai dvejopi. Aš ir suprantu, kad kompanijai svarbus eksportas, o šis pavadinimas manau tikrai apgalvotas ir pasirinktas ne šiaip sau ir padės kompanijai judėti į priekį. Kitą vertus – manau Rasos ir Aro fanai neatleis už tai, kad juos nužudė. Per kiek laiko priprasim, bet žmonės prieraišūs, o Rasa man kelia sentimentus, todėl tikrai gaila. Dabar vis perku ką nors prisiminimui, ką, ką sakėte, kosmetiką turi galiojimo laiką? Nejaugi? :D :))))

Tačiau kaip ten bebūtų, man labai smagu išbandyti naujuosius Kilig produktus. Pirmasis, kurį apžvelgiu, tai veido prausimosi putos. Kodėl? Labiausiai man patinka... Šios putos labai patogiam įpakavime, su pompa, kas yra labai patogu ir higieniška.

Pačios putos tvirtos, skalsios, prausia švariai ir gerai. Nesausina veido. Tinka jautriai odai. Man labai patinka jo kvapas, saldokas, bet švelnus. Super! O ir sudėtis nėra pikta. Man tikrai patinka šios putos, o kadangi jas jau turiu mėnesį laiko, išnaudojau nelabai daug, galima daryti išvadą, jog jos yra pakankamai skalsios ir 150 ml kiekio užteks ilgam :)

0 Komentarai