THERME CANCUN CACTUS KŪNO SVIESTAS, 250 G*


Sveiki, mielieji! Jau sekmadieni išvykstu į kelionę, į saulėtąją Kroatiją. Dar liko neužbaigtų darbų ir blogo bei instagram įrašų... Labai laukiu kelionės, bet žinau, kad smagiausia yra dabar, kol dar nieks nepatirta. Pats geriausias laikas yra kelionės pradžia :) Be to, labai noriu pasidžiaugti tuo, jog atsiranda vis daugiau įmonių ir žmonių, kurie supranta blogerio darbą. Labai smagu, tikrai! Tikiu, kad kuo toliau tuo labiau žmonės supras, kad ir ši veikla yra atlygintina. O šiandien aš papasakosiu apie kūno kremą, kurį būtinai pasiimsiu į kelionę: THERME CANCUN CACTUS KŪNO SVIESTAS.
Beje, įrašo pabaigoje jūsų laukia staigmena, turiu jums nuolaidų kodą, su kuriuo galėsite įsigyti https://medexy.lt/ priemonių pigiau.Therme Cancun Cactus kūno sviestas intensyviai maitina bei drėkina odą. Kūno sviestas užburia gaiviai saldžiu guaranos bei papajos kvapu. Sudėtyje esantis kaktusų aliejus maitina bei drėkina, todėl oda tampa švelni bei minkšta.

Therme Cancun Cactus kūno sviestas idealiai tinka naudoti kartu su Therme Cancun Cactus dušo geliu bei šveitikliu. Pasiekiamas maksimalus drėkinantis ir maitinantis efektas bei išlaikoma kvapų harmonija.

https://medexy.lt/priemones/pagal-naudojimo-sriti/kuno-prieziuros-priemones/therme-cancun-cactus-kuno-sviestas-250-g/
Net ir tokiu karštu oru odą reikia drėkinti ir maitinti. Mano kūno oda paskutiniu metu iš vis išprotėjo: sausėja! Tokiu oru... Taip... Nes aš prausiuosi daug dažniau. Todėl labai dažnai naudoju Therme Cancun Cactus kūno sviestą.

Man labai patinka įpakavimas, 250 g kiekio užteks porai mėnesių drąsiai, pakuotė patogi naudojimui, nes dangtelis atsidaro ir užsidaro lengvai. Kadangi indelis didelis, lengva pasiimti reikiamą kremo kiekį. 

Kremas yra tirštas, bet neriebus ir nelipnus ir įsigeria labai greitai, kas man yra neįtikėtina. Kremas baltos spalvos, o labiausiai man patinka kvapas... Jis neapsakomas. Ar žinote Marakesh plaukų aliejaus kvapą? Tai vat, kūno kremas kvepia ko ne taip pat! Primena rytietiškus kvapus... 

Man labai patinka šis kremas, nes jo kvapas tikrai nestandartinis, todėl tikrai noriu išbandyti ir kitas šios serijos priemones. Ypač domina prausimosi putos :) 

Šis kremas tai mano išsigelbėjimas karštomis dienomis, nes yra sunkus ir gerai maitinantis bei drėkinantis, bet svarbiausia, kad susigeria akimirksniu. 

Rekomenduoju išbandyti jei mėgstate rytietiškus kvapus ir kokybiškus produktus su gera sudėtimi :) O kaip ir minėjau, su kodu groziogidas15 galėsite įsigyti bet kurį neakcijinį Therme produktą su net 15 procentų nuolaidą! Nuolaida galios net visą mėnesį.

Kur įsigyti? https://medexy.lt/priemones/pagal-naudojimo-sriti/kuno-prieziuros-priemones/therme-cancun-cactus-kuno-sviestas-250-g/

Kaina: 15.00 €,  su kodu groziogidas15 - 15 procentų nuolaidą visą mėnesį!

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai