bilou Dušo putos Pink Melon


Sveiki, mielieji! Penktadienis!!! Šią savaitę rašiau labai aktyviai, tikiuosi taip bus ir toliau. Savaitgalį mes planuojame švęsti draugės gimtadienį ir apsitvarkyti sode todėl prie blogo grįšiu jau kitą savaitę. Manau pats metas pakalbėti apie priemones, kirias pirkau aš pati, tiesa? Smagu gauti priemonių testavimui, labai smagu, bet dar smagiau yra parodyti bloge tai, ko Lietuvoje dar nėra ir ką nusipirkau pati. :) Šias dušo putas radau Austrijoje, seniai buvau jas pastebėjus instagramoje, todėl pagalvojau, kad reikia pirkti :)Ši priemonė mano dėmesį patraukė dėl dizaino, be abejonės. Baltas buteliukas ir švarus dizainas, su vienu akcentiniu elementu, genialu! Ant lentynos atrodo tikrai išskirtinai. Kiek pamenu, buvo dar kelių kvapų, bet aš išsirinkau arbūzo, nes pasirodė mažiausiai saldus. 

Paspaudus išgaunamos tvirtos putos, kurios kaip kremas,  gerai prausia, drėkina ir atgaivina odą. Nuo to laiko kai parsivežiau ir pabandžiau jas, naudoju kas kartą ir jaučiu, kad tuoj baigsis :( Mačiau ir daugiau šios firmos priemonių, bet visų jų kaina buvo standartinė, kaip ir šių putų, po 5 eurus.

Todėl pagalvojau, kad brangu truputį ir daugiau nieko nepirkau... Nors dabar manau, kad reikėjo, nes kokybė tikrai puiki, o štai aš prisipirkau Balea produkcijos, kuri yra pigesnė kelis kart, bet rezultatas ne visuomet taip džiugina, kaip šį kartą.

Kur įsigyti?

Gaila, bet Lietuvoje nėra, aš pirkau Austrijoje, bet produktas vokiškas, tai turėtu būti ir Vokietijoje :) 

Kaina: 5,00 €.

0 Komentarai