BIOVENE burbulinė veido kaukė*


Sveiki, mielieji! Pagaliau, pagaliau grįžau prie blogo :) Aplankėme Slovėniją, Kroatiją, Veneciją ir Austriją. Uf, jei atvirai, tai dabar pratinuosi prie Lietuvos ir yra šioks toks kultūrinis šokas. Kroatijoje žmonės kitokie, dažniau šypsosi nei mes, mažiau kreipia dėmesį į išvaizdą, apskritai visai kitaip bendrauja. Bet, džiaugiuosi grįžusi namo, smagu susitvarkius grįžti prie rutinos. Labai pasiilgau įprasto maisto :) Kai tik išvažiavau, pasipylė naujienos, teko porą siuntinių atidėti, o kai grįžau, viskas supuolė į vieną krūvą :D Bet jau viską nufotografavau, dabar reikia bandyti. Pati irgi įsigijau įvairios kosmetikos, kurią parodysiu jums :) O vakar dar dalyvavau viename renginyje, įspūdžiai vis dar nesusigulėjo. Prieš kelionę išbandžiau Bubble mask, tiesa sakant, jau seniai norėjau išmėginti, ir ji man tikrai paliko neblogą įspūdį todėl metas apžvalgai :)

BIOVENE
burbulinė veido kaukė, skirta visų tipų odai prižiūrėti.

Ši burbulinė veido kaukė su aktyvinta bambukų anglimi ir deguonimi puikiai išvalo veido poras. Ji padeda kovoti su spuogais, inkštirais ir dėmelėmis. Užtepta kaukė suputoja, oda švelniai masažuojama, pašalinami ant jos susikaupę nešvarumai ir aplinkos toksinai. Natūralūs ginkmedžių, alavijų ir žaliosios arbatos ekstraktai giliai įsiskverbia į odą, ją efektyviai sudrėkina, suteikia energijos ir natūralaus švytėjimo. Oda tampa švari ir švelni, o poros akivaizdžiai sumažėja. Tinka visų tipų odai, ypač rekomenduojama mišriai ir probleminei veido odai.

Sudėtyje yra

Ginkmedžių, alavijų ir žaliosios arbatos ekstraktų.

Sudėtyje nėra

Parabenų, mineralinių aliejų, silikonų, SLS, glitimo.

Naudojimas

Naudokite 1–5 kartus per savaitę. Vienos pakuotės užtenka apie 20 kartų.
1. Prieš naudodami, kruopščiai nuvalykite makiažą ir leiskite odai išdžiūti. Švelniai masažuodami, tolygiai padenkite odą plonu veido kaukės sluoksniu.
2. Palikite 5–10 min., kol veidas pasidengs putojančiais burbuliukais. Tuomet dar kartą pirštų galiukais įmasažuokite kaukę į odą.
3. Palaukite 5–10 min., kruopščiai nuplaukite kaukę drungnu vandeniu. Po procedūros naudokite toniką, serumą, papildomai sudrėkinkite odą kremu.
Dėmesio! Naudokite tik išoriškai. Jei oda sudirgsta, priemonės nebenaudokite. Patekus į akis, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje.

Kompanija man atsiuntė dar vieną kaukę, todėl šią reikia aprašyti kuo skubiau :) Nes tikrai verta. Mat kaukė man paliko tikrai gerą įspūdį. Jos konsistencija iš pradžių vienalytė, tirštoka, spalva tamsiai pilka. Bet kai užtepi ant veido – ji greitai pradeda putoti! Kaukė suteikia tokį švelnumo jausmą nuo pat pradžių, kai ją užsitepi. Ir tas jausmas kai ant tavo veido kažkas putoja yra malonus, visai negasdinantis. Atrodo, kad kažkas maloniai glosto tau veidą, lyg koks lengvas brizas :)

Po 10 minučių kaukė jau būna visa išputojus, nusiplauna lengvai, po to oda lieka minkšta, švelni, atpalaiduota. Malonus jausmas! Kažkokio ypatingo kvapo aš nepajutau, jautriai odai tinka, nedirgina.

Tiesa, po jos iškilo porą spuogelių, tai kiek kemša poras. Bet kadangi jausmas su šia kaukę labai geras: atpalaiduojantis, švelnus, malonus, manau kartais užsitepti galima. Kaukė gan skalsi, man visam veidui užteko pusės kiekio, po to jau tepiau ant viršaus, bet tą daryti nėra lengva, nes ji iš karto putoja. Ir jei įkiši pirštus į pakelį, suputoja kaukė esanti viduje, tai geriau tepti su mentele ar šepetėliu. 

Gaila, kad neturiu pilnos pakuotės, nes kaukė man tikrai tikrai patiko. Rekomenduoju išbandyti :)

Kur įsigyti? https://www.eurokos.lt/veido-prieziura/intensyvaus-poveikio-priemones/kaukes/biovene-burbuline-veido-kauke-100-ml.html?listtype=search&searchparam=biovene?listtype=search&searchparam=biovene


Kaina: 100 ml apie 18.00 €

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai