Dienos makiažas: dvigubas pravedimas


Užvakar dalyvavau renginyje, kuris nesusijęs su tinklaraščiu. Tai buvo NYX VIP vakarėlis FB grupės Darau makiažą pati nariams. Iš pradžių jaučiausi labai nejaukiai, mat nieko nepažinojau, ten nebuvo nei vieno blogerio, nei mano pažįstamų vizažistų. Aišku, tikiu, kad dabar grupėje blogerių padaugės, bet šį kart buvo vien nepažįstami žmonės. Tačiau, labai džiaugiausi nuvykusi, susipažinau su grupės įkurėja, su Nyx atstove. Be abejo, ir be dovanų nepaleido :) Džiaugiuosi, kad pasitaikė tokia proga sudalyvauti vip renginyje. Ir. kadangi mano blogo specifika yra makiažai, keliu šiandieninį. Labai seniai norėjau išmėginti ką nors panašaus, bet vis neprisiruošdavau. Bet pagaliau turiu ir baltą pravedimą, todėl pasinaudojau proga.
 


Aš žinau, kad šešėlius reikėjo sklaidyti kruopščiau. Tiesiog Too faced šešėliai pasirodė labai pigmentuoti, todėl aš užvariau kiek per daug :( Šią paletę nusipirkau per kelionę,labai seniai jos norėjau, dabar pratinuosi su mintimi jog ją pagaliau turiu :) Bet nenuvylė, tikrai :) Taip pat nenuvylė ir Laura Mercier paakų maskavimo pudra. Bet tik toks jausmas, kad ji paryškina poras...

Išbandžiau ir daugiau naujų dalykų: Artdeco bronzantas man labai patinka, natūrali spalva, gražiai dengiasi, lengvai sklaidosi ir ilgai išlieka. Lūpų dažai taip pat patiko, nes gerai dengiasi, yra pigmentuoti ir drėkina lūpas.

Nyx pramerį blizgučiams ir blizgučius jau seniai buvau įrašius į norų sarašą, pagaliau turiu, labai patinka! Kol kas nenukrito nei vienas blizgutis. Nyx Duo chromatic skaistalus laimėjau loterijoje penktadieni. Labai graži spalva!

Dermacol kosmetiką radau Čekijoje. Jos Lietuvoje dar nėra :) Nusipirkau makiažo bazę, kuri atrodo labai nebloga. Su ja makiažo pagrindas laikosi daug ilgiau. Taip pat nusipirkau Dermacol makiažo pagrindą+maskuoklį, kuris irgi atrodo kol kas patinka :)

Kadangi apsilankiau Italijoje, Trieste, radau ten Kiko kosmetiką :) Nusipirkau šepetėlių, blakstienas ir lūpų putlintoją, kuris gaila, bet mano vilčių nepateisino. Nieko nedaro, elementarus blizgis! Per atostogas įsigijau įvairios kosmetikos, bet tik tokios, kurios man iš tiesu reikėjo jau seniai.

0 Komentarai