Drėkinanti ir vėsinanti vaisinė veido kaukė ALCINA SKIN ICE*


Sveiki, mielieji! Savaitės galas ir aš džiaugiuosi, kad ryt bus penktadienis! Džiaugiuosi, nes per savo visus reikalus ir sveikatos problemėles pavargau. Bet šeštadienį draugės gimtadienis, todėl atsigriebsiu! O šiandien noriu papasakoti apie Alcina Skin Ice veido kaukę. Iš ties, dabar veido kaukių tiek daug, kad net sunku išsirinkti, kurią čia testuoti? Išsirinkau šią dėl jos šaldančio poveikio. Užtepus šią kaukę jausmas toks, lyg būtum užsitepus šerbetą!
Lyg šaltas šerbetas, tačiau nevalgoma! Vaisinė, kvepia greipfrutu, mango ir apelsinu, šalta kaip ledas, tačiau netirpsta! Suteikia drėgmės ir stangrumo, bet visiškai neriebina. Veido kaukė akimirksniu atgaivina ir sulygina odą.


Naudojimas:

Užtepkite švarią veido odą ir nuplaukite po 10 min.

Ar jūs pavargstat per savaitę? Aš darbe atiduodu visas jėgas, todėl jau link savaitės pabaigos jaučiuosi pavargusi. Todėl metas griebti kaukę ir eiti pailsėti :) Tuo labiau, kad vyras buvo toks geras, kad net indus išplovė ;D

Alcina veido kaukės pakuotė - kokybiškos plastmasės, su permatomu dangteliu ir apsauginiu dangteliu. Kaukės konsistencija labai įdomi ir neįprasta – lyg šerbetas, arba man dar labiau primena smoothie, nors pakuotėje jis atrodo oranžinis, bet užsitepus ant veido būna visai permatomas, jo nesimato ant veido, tik jis tampa matinis.

Kaukę reikia laikyti šaldytuve, todėl ją užsitepus ant veido ji maloniai vėsina taip atpalaiduodama. Kaukė nesudžiūsta, nusiplauti nėra sunku, o nusiplovus  veidą oda būna minkšta, švelni, sudrėkinta ir stangresnė.  

Kaukė kvepia greipfrutu, mango ir apelsinu,  nerealiai skaniai! Alcina veido kaukė akimirskniu atgaivina veido odą karšta vasaros diena. Ji naudojasi taupiai, o kiekis 150 ml, todėl užteks tikrai ilgam. Ši kaukė tai puikus būdas sudrėkinti ir atgaivinti veido odą karštą vasaros dieną! 


Kur įsigyti?

http://grazvalda.lt/lt/produktu-katalogas/13/15/17/alcina-drekinanti-ir-vesinanti-vaisine-veido-5982.html

Kaina: 16,95 €,

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai