Garnier SkinActive Purifying and Hydrating Mattifying Mask*


Sveiki, mielieji! Pagaliau pirmadienis, nauja darbo savaitė. Aš jau po visizo pas chirurgą, tiesą sakant, nebuvo taip jau baisu, tik tol kol suleido vaistus. O po to viską sutvarkė labai greitai :D Sekmadienio vakaro aš neįsivaizduoju be vonios ir veido kaukės. Man tai geriausia savaitės pabaiga ir geriausia naujos savaitės pradžia :) Vakar išbandžiau net dvi kaukes. Viena iš jų – Garnier Purifying and Hydrating Mattifying Mask. Likau tikrai maloniai nustębinta!
Rekomenduojama mažmeninė kaina* 2,20 Eur

Juodosios arbatos ekstraktas + LHA + hialurono rūgštis valo, drėkina odą ir suteikia jai matinį atspalvį. Lakštinė kaukė su anglimi valo, drėkina odą ir suteikia jai matinį atspalvį. Ji pagerinta valomosiomis ir matinį atspalvį suteikiančiomis savybėmis pasižyminčiomis sudėtinėmis
dalimis: juodosios arbatos ekstraktu, LHA ir hialurono rūgštimi.
Juodoji lakštinė kaukė padeda atkurti odos riebalų pusiausvyrą, drėkina ir panaikina nepatrauklų blizgesį.

PATVIRTINTA DERMATOLOGŲ ATLIKTAIS TYRIMAIS.
*Kainos įvairiose mažmeninės prekybos vietose gali skirtis.Esu nusipirkusi ir daugiau Garnier kaukių, bet kažkodėl jų išbandyti manęs taip netraukė kaip šių, juodų. Jei nebūčiau gavusi testavimui, vis tiek būčiau nusipirkusi, nes atkreipiau dėmesį parduotuvėje. Todėl kai gavau iš karto puoliau bandyti :)

Įtarimai pasitvirtino, kaukė man labai patiko. Visų pirmą jos forma idealiai tiko man prie veido. Skylės akims, nosiai ir burnai iškirptos labai kokybiškai, kaukė atsigula ant veido labai gerai. Medžiaga tvirta, gerai priglunda prie veido odos. Ji praturtinta skysčiu, kurio labai nemažai.

Jausmas užsidėjus labai malonus, vėsinantis, odos nejautrina. Kvepia įprastu tokioms kaukėms kvapu. Kaukė labai gerai dr4kina ir matizuoja veido odą. Todėl tai puikus variantas ryte, jei tik turite laiko, veido kaukei. Aš dėjausi vakare, iki tol kol ėjau ilsėtis oda išliko matinė, todėl pasigailėjau, kad nepasilikau jos kokiai nors ypatingai porai.

Trumpai tariant, nesitikėjau to iš Garnier. Nežinau, kas nutiko, bet ankščiau man Garnier veido produktai nepatiko, naudojau tik produktus kūnui, o dabar kuo toliau – tuo geriau!Kur įsigyti?

Eurokos, Droge.

Kaina: apie 2 €.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai