Šampūnas su hialurono rūgštimi sausiems plaukams ALCINA HYALURON 2.0 SHAMPOO ir Kondicionierius su hialurono rūgštimi HYALURON 2.0 SPULUNG*


Labas vakaras, mielieji! Šiandien taip gavosi, kad nieko man dar neoperavo, teks laukti pirmadienio... Grįžau namo po darbo, prisipyliau stiklinę vandens ir vėl atsisėdau prie blogo. Žinot, vakar apsipykome su vyru, nes blogas reikalauja nemažai laiko. Konkrečiai susipykome dėl siuntinių atsiėmimo, dėl visų važiavimų į paštą/punktus/paštomatus. Neturiu teisiu, tpdėl esu priklausoma nuo jo ir mane visur vežioja jis. Sutarėme, kad palauksime savaitės pabaigos ir važiuosime į paštą kai bus atkeliavę jau visi siuntiniai. Kaip ten bebūtų, vyras supranta, kad blogą rašyti man labai patinka ir visada padeda, bei skatina. O šiandien aš skubu papasakoti apie Alcina šampūną ir kondicionierių. Vasarą mūsų plaukams itin reikia apsaugos, o tuo pasirūpins Alcina.
Šampūnas su hialurono rūgštimi yra tikra oazė sausiems plaukams!
ALCINA HYALURON 2.0 SHAMPOO

Aukštos kokybės formulė su hialurono rūgštimi ir kaktusų ekstraktu akimirksniu atkuria plaukų drėgmės balansą. Dykumos sausumo plaukai dabar – praeitis! Šampūnas suteikia plaukams apsaugą nuo bet kokio karščio iki 230 °C ir leidžia jums džiaugtis švelniais, blizgančiais plaukais. Galvos oda taip pat sudrėkinama ir puoselėjama.

Kondicionierius su hialurono rūgštimi sausiems plaukams
ALCINA HYALURON 2.0 SPULUNGŠvelnūs, blizgantys ir elastingi plaukai – tai ne miražas!

Kondicionierius su hialurono rūgštimi ir kaktusų ekstraktu atkuria plaukų drėgmės balandą, puoselėja ir minkština plaukus suteikdamas blizgesio, švelnumo ir elastingumo. Be to, suteikia apsaugą nuo bet kokio karščio iki 230 °C.
Alcina kosmetika tai vokiška profesionali kosmetika skirta profesionaliai priežiūrai. Man teko galimybė išbandyti šampūną ir kondicionierių. Kai tik prisiliečiau prie šių priemonių, supratau, kad čia kokybiškos priemonės. Ilgainiui naudojant jas ši mintis pasitvirtino.

Šampūno ir kondicionieriaus pakuotės yra tvirtos, kokybiškos. Ant abiejų yra skalės, kur nurodytas drėkinimas ir priežiūra. Šampūnas atsidaro paspaudus dangtelį, o pakuotė yra tvirto plastiko. Kondicionieriaus pakuotės plastikas kiek minkštesnis. Šamoūno konsistencija yra tiršta, jis permatomas, o tuo tarpu kondicionieriaus – balta, tiršta. 

Šampūnas labai gerai putoja ir yra skalsus, gerai išplauna plauką. Abi priemonės labai skaniai kvepia, joms budingas profesionalių priemonių kvapas, todėl jaumas būna kaip išėjus iš salono ;) Bet labiausiai mane sužavėjo kondicionierius.

Iki šiol mano dažniausiai naudojamos priemonės buvo Kerastase ir Loreal professionel plaukų kaukės. Tačiau, dabar dažniausiai naudoju šį kondicionierių, nes jis puikiai drėkina plaukus, neapsunkindamas ir nesuriebindamas jų. dar plaunant plaukus jauti tą slydimo jausmą tarp pirštų, o plaukai lieka minkšti, švelnūs, paklusnūs. 

Per atostogas, kai svilino +30 ir didesnis karštis naudojau šias priemones ir mano plaukai išliko drėgni, nė kiek neišsausėjo. Rekomenduoju šias priemones jei jūsų plaukai labai sausi ir jei jūsų laukia atostogos šiltuose kraštuose. Nes šios priemonės apsaugo net iki  230 °C karščio!

Kur įsigyti?Kaina: yra trys kiekiai, mano: 250 ml - 11,90 €, 

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai