The Jelly bean factory įvairių vaisių skonių saldainiai „Jelly Beans“*


Sveiki, mielieji! Šiandien buvome Ikejoje, po to nuėjome pavalgyti ir pasivaikštinėjome po Vilnių. Man labai patinka Vilnius, jei gyvenčiau ne Kaune, tai kitas pasirinkimas būtų būtent Vilnius. Man ten labai smagu. Su tokiomis geromis emocijomis aš grįžau prie blogo ir šiandien noriu papasakoti apie saldainius! Taip, apie saldainius. Kodėl? Nes mėgstu saldumynus, žinoma :D O čia, dar ir sveiki saldainiai, tai kodėl gi ne?
  

Jelly Beans tai net 36 įvairių skonių pupelės. Jos be gliuteno, be želatinos ir be riešutų. todėl galima valgyti be nuodemės! Popabean pakuotė tai tarsi loterija, nes pakėlus dangtelį ir ištraukus dėžutės dalį gauni po vieną puplelę ir niekada nežinai kokia ji bus. Užkabina! :D

Skoniai labai natūralūs, tikri vaisių: spanguolių ir obuolių, bananų, greipfrutų, vanilės, arbūzų, braškinio glotnučio, kriaušių, net karamelinių popkornų ir pina kolados.

Man skaniausios ko gero braškinės ir citrių. Keista yra tai, kad galvojau jog 100 gramų indelį suvalgysiu per vieną kartą, bet jos labai sočios, užtenkia kelių ir jau daugiau nebesinori. Smalyžiausiu ilgai! Jei norite pasmagūriauti be kaltės jausmo, būtinai rekomenduoju išbandyti :)

Kur įsigyti?

prekybos centruose.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai