ALCINA Daugiafunkcinis veido tonikas ALCINA SKIN MANAGER*Sveiki, mielieji! Aš niekaip nesuprantu, kur dingsta mano laikas ir kodėl bloge įrašų taip mažai? Susikaupė penki skirtingi nuotraukų folderiai, su mintim, kad gal kada nors parašysiu apie šias priemones... Ir ta diena išaušta, arba ne. Nežinau, reikia kažkaip tą laiką išmokt planuot... 
Aš jau kažkaip labai laukiu rudens. Laukiu, nes man dabar per karšta, tas karštis užsitęsė ir atrodo, kad niekada nesibaigs. Tikiuosi, kad taip nebus :) Be to, vasara visi atostogauja, arba lindi vinted forumuose (aka dirba)... Vasara nebūna renginių, apskritai visi apmirę... Ir šiaip, man labai patinka ruduo, todėl jau jo laukiu :) O šiandien papasakosiu apie Alcina daugiafunkcinį veido toniką, kuris rūpinasi mano oda šią karštą vasarą.

Daugiafunkcinis veido tonikas atlieka net kelias funkcijas vienu metu ir apdovanoja Jūsų odą nepriekaištinga išvaizda. Skin Manager rūgštinis pH ir vaisinėmis bei glikolio rūgštimis praturtinta sudėtis leidžia teigiamą poveikį pastebėti akimirksniu! Jau po pirmo panaudojimo išsiplėtusios poros sutraukiamos, o veido oda tampa lygesnė bei švelnesnė. Be to, priemonė pašalina negyvos odos sluoksnį, todėl tampa lengviau padengti makiažo priemones, o priešlaikinis odos senėjimas stabdomas. Skin manager nesausina odos, priešingai, suteikia jai trūkstamos drėgmės ir puoselėja.

Naudojimas:

ryte ir/arba vakare sudrėkinkite vatos diskelį toniku (laikykite diskelį dviem pirštais ir spustelėkite juos aplikatorių žemyn) ir padenkite juo veido odą. Netepkite akių srities ir gleivinių.
Mano oda yra problematiška: mišri ir jautri. O dabar, kai taip karšta, ji dar labiau riebaluojasi... Šiandien parėjau namo, ir žiūriu, kažko įtartinai nosis paraudusi. Ir aišku, jos centre švietė spuogas, kurio aš nepastebėjau visą dieną. Sunku su tokia oda, todėl jai skiriu itin daug dėmesio.

Ta proga sutikau išbandyti ALCINA skin manager, tai daugiafunkcinė priemonė su vaisinėmis ir glikolio rūgštimis.

Produkto pakuotė neįprasta: raudonas buteliukas su įdomiu dangteliu, lyg byloja, kad tai ne paprastas kremukas ir su juo žaisti, nežinant ką jis daro – nevalia. Su pakuotę manau, labai pataikyta :)

Tonikas atlieka ir šveitiklio funkciją (vaisinės rūgštys labai švelniai, ne mechaniškai pašalina negyvą odos sluoksnį). Mechaninį šveitiklį įprastai užtenka naudoti kartą per savaitę, o kasdien naudojant Skin Manager  galima ir visiškai jo atsisakyti, taip dar labiau apsaugant odą. Prieš toniką užtenka nuprausti veidą prausikliu.

Tonikas permatomas, tinka jautriai odao, netraukia jos. Jaučiu įprasta rūgštinėms priemonėms kvapą.
Naudojant šį toniką oda atrodo šviesesnė ir sveikesnė. Pas mane kelioninis dydis, tačiau yra ir daugiau pasirinkimų.

Kur įsigyti?

http://grazvalda.lt/lt/produktu-katalogas/13/15/18/alcina-daugiafunkcinis-veido-tonikas-skin-manager.html

Kaina:  50 ml (kelioninis) 2.95 €.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai