ALCINA Tankinantis blakstienų tušas BUILD UP MASCARA ir ALCINA Riečiantis blakstienų tušas MAXIMUM DEFINITION MASCARA*


Sveiki, mielieji :) Pirmadienis prabėgo taip greitai, kad net nepastebėjau. Kaip ir savaitgalis... Paskutiniu metu stebiuosi keliais dalykais vykstančiais internete... Vienas iš tokių - apie kosmetiką rašo žmonės, kuriems ta kosmetika realiai net neįdomi. Su laiku manau jiems praeis noras rašyti, nes juk kiek gali rašyt apie tai, kas tau net nerūpi? Plius, pastebėjau, kad kelios blogerės nustojo rašyti ar išvis išjungė blogus. Gaila ne visų, bet kai kurių - tikrai, nes blogus skaitydavau. Na, o aš kaip visuomet, apžvelgsiu dar vienas išbandytas priemones. Šį kartą toliau testuoju ALCINA kosmetiką ir šį kartą tai blakstienų tušai.
Tankinantis blakstienų tušas

ALCINA BUILD UP MASCARA

Dėka specialios formos šepetėlio tušu padažysite net smulkiausias blakstienas, suteiksite joms apimties, tankumo, ilgio ir nepriekaištingai atskirsite. Jei norite ekspresyvaus rezultato, tušą tepkite du kartus. Nebyra ir nesukrenta į gumulėlius.

Naudojimas:

Tepkite nuo blakstienų šaknų link galiukų. Jei norite ryškesnio rezultato, tepkite zigzaginiu judesiu.


Riečiantis blakstienų tušas

ALCINA MAXIMUM DEFINITION MASCARAIšlenktas šepetėlis pasiekia net smulkiausias blakstienas, maksimaliai pakelia ir užriečia. Nebyra ir nesukrenta į gumulėlius.Naudojimas:

Tepkite nuo blakstienų šaknų link galiukų. Jei norite ryškesnio rezultato, tepkite zigzaginiu judesiu.
ALCINA blakstienų tušų pakuotės įprasto dizaino, rausvos, su atspausdinta informacija, kuri bėgant laikui nenusitrina. Pakuotės matinės, todėl nelieka pirštų antspaudų ir nereikia valyti. Tušų šepetėliai pakankamai dideli, ypač didelis riečiantis blakstienas šepetėlis, todėl jis puikiai pakelia blakstienas nuo šaknų iki galiukų ir jas tobulai užriečia. Man šis tušas patinka labiau nei suteikiantis apimties, nes su juo rezultatas greitesnis.

Abu tušai dažo ryškiai juodai, nelipina blakstienų, atskiria jas. Išlieka visą dieną, nenusivalo ir nenubyra. Tinka jautrioms akims! Nusivalo sunkiau, todėl reikia vandeniui atsparaus tušo valiklio. Riečiantis tušas yra mano atradimas. Tokių tobulų užriestų blakstienų aš nesu turėjusi. o ir išsilaikymas tikrai džiugina. Rekomenduoju išbandyti :)

Kur įsigyti?Kaina: po 13,90 €.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai