LAURA MERCIER Secret Brightening Powder for Under Eyes


Sveiki, mielieji! Nors savaitė dar tik prasidėjo, man atrodo, kad jau galėtų ir pasibaigti :D Nežinau, bet kažkaip paskutiniu metu jaučiuosi nusibaigusi. Matyt persistengiu? O jei rimtai, tai pagaliau prisiruošiau papasakoti apie savo pačios pirktas priemones. Kelionės metu įsigyjau tikrai neblogų dalykų, tokių, kurių norėjau be galo seniai. To pasekoje aš šį mėnesį prisižadėjau sau nieko nepirkti iš dekoratyvinės kosmetikos. Labai sunku nebus, nes savao algą ištaškiau per atostogas :D O dabar jau tikrai metas apžvalgai :)
Apie Laura Mercier manau yra girdėję visi makiažo fanai. Net ir tie, kurie tik šiaip domisi/nesidomi kosmetika. Štai aš seniai norėjau užbaigimo pudros, bet kaina kandžiojasi, o ir Lietuvoje nenusipirksi... Štai prieš kelionę padariau namų darbus ir pamačiau, kad Laura Mercier turi ir mažesnių kiekių pudrų.

Juokinga tai, kad nusigavusi iki Italijos ir Kroatijos aš savo pudrą radau Varšuvoje :D Douglase... Ten buvo visas stendas, aš pagaliau pamačiau produktus realybėje. Ir mano dėmesį patraukė mažesnis pudros kiekis, o konsultantė vis akcentavo, kad tai ne tas pats produktas kaip Translucent Loose Setting Powder. Kadangi man reikėjo produkto ufiksuoti maskuokliui tai šis pasirodė idealus vairantas. O ir pigesnis, aišku :D :)

Taigi, pas mane 400 g pakuotė, kuri atrodo gan paprastai, plastmasinė, su atsisukamu dangteliu ir matiniu indeliu. Ant šono išgraviruotas logotipas. Nieko imantraus. Bet svarbiausia, kaip produktas veikia, o veikia nuostabiai! Iš kart užsetinus paakių maskuoklį jis nesubėga visą dieną! Pudra skirta pašviesinti paakius, bet nepadaro jų negyvų, vis tiek matyti raukšlelės po akimis, na neatrodai lyg su kauke.

Pati pudra yra balta, smulki, turi atspindinčiu šviesą dalelių. Idealiai tinka paakiams. Bet netinka visam veidui, nes paryškina poras. Tai toks liūdesiukas dėl to :( Tiesa, kadangi pudra balta, ne gelsva, jei jūsų paakiai labai juodi, tas juodumas gali ir išlįsti. Ir ji tiks šviesiaodėms ar šviesesnę odą turinčioms merginoms, nes vėl gi, yra balta, ne gelsva.

Bet realiai tai pats pirmas produktas, kuris tikrai veikia ir maskuoklis nesubėga į raukšles net visą dieną! Tikrai nesigailiu pirkusi ir jau dairausi į viso veido pudrą (bet baltą).


Kur įsigyti?

Pirkau Douglas, Arkadija prekybos centre, Varšuvoje.

Kaina: apie 30 eurų.

0 Komentarai