L’Oréal Paris SMOOTH SUGARS veido šveitikliai #pasicukrinam*


Sveiki, mielieji! Nespėjau pastebėti, kaip praėjo darbo savaitė. Ryt jau penktadienis! Šią savaitę aš gavau nemažai naujienų, todėl viską fotografavau, kad galėčiau išbandyti :) Praėjęs savaitgalis buvo įvairus: buvome Klaipėdoje, festivalyje Akacijų alėja, o sekmadienį praleidom itin smagiai su krikšto tėvais :) Šį savaitgalį važiuosime į Vilnių, todėl vėl nusimato geras laikas. Tik dar liko išgyventi rytojų :D O šiandien papasakosiu apie karštą naujieną –  L’Oréal Paris SMOOTH SUGARS veido šveitiklius. O tu, ar jau išsirinkai savąjį?

 #PASICUKRINAM! Atraskite naujus veido ir lūpų šveitiklius SMOOTH SUGARS iš L’Oréal Paris, papildytus 3 rūšių cukrumi kūdikio švelnumo odai:

·         GLOW SCRUB: Cukraus šveitiklis pavargusiai, blausiai odai papildytas vynuogių kauliukų aliejumi ir vitaminu E, kurie akimirksniu išryškina odos skaistumą. Taičio gardenijų aliejus apsaugo odą nuo blausumo, o aliejinių kopūstpalmių uogos padeda švelniai išlyginti odos paviršių.

·         CLEARING SCRUB: Cukraus šveitiklis problemiškai odai papildytas kivių sėklomis, kurios lygina odą, valo poras ir kovoja su inkštirais, o eterinis pipirmėčių aliejus mažina spuogelius ir dėmeles.

·         NOURISH SCRUB: Cukraus šveitiklis išsausėjusiai odai papildytas kakavos sviestu, kuris maitina ir ramina odą. Kokosų aliejus padeda apsaugoti odos barjerą, o kakavos pupelės – pašalinti negyvas odos ląsteles ir sušvelninti odą.

Smooth Sugars šveitiklius galima įsigyti prekybos kosmetika vietose už rekomenduojamą 10,20 eur
kainą už 50 ml.

Labai smagu, kad testavimui gavau visus tris veido šveitiklius. Labiausiai laukiau žaliojo, valančio šveitiklio, kuris kvepia kiviais. Jau išbandžiau visus ir išsirinkau favoritą :)

Šveitikliai yra stikliniuose indeliuose, iš kurių patogu iškrapštyti reikiamą priemonės kiekį. Dangteliai plastmasiniai, užsidaro puikiai, viskas funkcionalu. Smulkmena, bet net ir ilgai naudojant 
L’Oréal Paris priemones užrašai nuo pakuočių nenusitrina!

Visi trys šveitikliai yra su trijų rušių cukrumi: ruduoju, rusvuoju ir baltuoju. Rudasis cukrus yra su mineralais odos barjerui stiprinti. Rusvasis – natūralus drėkiklis, o baltasis – valantis odą ir šalinantis negyvas odos ląsteles.

Glow scrub šveitiklis sudėtyje turi vitamino E ir vynuogių kauliukų aliejaus, kuris apsaugo odą nuo oksidacinio streso, suteikia švytėjimo ir apsaugo nuo blausumo. Gerai šveičia odą, bet mano mėgstamiausias ne šis.

Nourish scrub šveitiklis turi kakavos svieto todėl gerai maitiną odą, nuramina ir susitiprina odos barjerą. Šis šveitiklis labai skaniai kvepia kakava! Ir itin gerai drekina, todėl labai tiks sausiaodėms.

Na ir Clear scrub, šveitiklis su kiviu sėklomis man pasiteisino labiausiai. Itin skanus ir malonus kiviu kvapas tiesiog užburia. O šveitiklis puikiai nušveičia veido odą, ji atrodo atsigavusi ir stangresnė. Šis šveitiklis mano mėgiamiausias. Taigi, #pasicukrinam? O kuris tavo favoritas? :)

Kur įsigyti?

Eurokos, Droge.

Kaina: apie 10,20 €.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai