Pusryčiai su Aha skaniukais ir vaisių nektaru*


Sveiki, mielieji! Kaip jūsų ilgasis savaitgalis? Mes šį kartą niekur nevažiavome, likome namuose, tik vakar išlindom į sodą ir šiandien pasivaikščiojome jachtklube. Ir aš jau džiaugiuosi, kad ryt pirmadienis, nes užtektinai prisiilsėjau :) Esu darbo žmogus... Žinot, pasutiniu metu mastau apie tai, kad viešumas reikalauja aukų. Mano instagrama populiarėja, reach`as auga, iš vienos pusės aš to ir norėjau. Nes koks tikslas kažką daryti jei tavęs nieks nepastebi? Bet kitą vertus, viešumas reikalauja aukų. Jau aš su savo 6000 sekėju sulaukiu įvairių komentarų ir žinučių, tai pradedu įsivaizduoti kiek jų sulaukia influenceriai... Man ankščiau atrodydavo, oi koks fainas jų darbas. Dabar suprantu, kokie tie žmonės stiprūs! Beto, dar pastebėjau, kad nuoširdumas nėra tiek įdomus, kiek dramos. Nes, tol kol tyliai rašiau blogą ir skelbiau nuoširdžias nuomones tol buvau mažai kam įdomi. O šiandienos apžvalga ne apie kosmetiką vėl. Šį kartą apie maistą, tai trumpas atotrūkis nuo kosmetikos. Bet sekantis postas bus jau apie kosmetiką, pažadu :D :)
Aha pusryčiai man primena vaikystę. Mano mama kviečiais su medumi gardindavo jogurtą ir varškę. Todėl jie, be abejo mano favoritai, bet šį kartą ragavau ir kitus Aha pusryčius. Tai dviejų skonių žiedeliai ir trijų skonių žveriukai :D Žiedeliai sutirštinto pieno ir kakavos, o žvereliai: kakavos, karamelės ir mano favoritai - kokosiniai! Labai skanu ir sveika, be to, pusryčiai turi vitaminų.

Aha nektaras man primena kitą visiemsžinomą nektarą, o Aha nektaro mačiusi ir ragavusi nebuvau. Labai skanu! Ir nėra to cheminio prieskonio. Man labiau patiko su braškėmis, bet ir su avietėmis labai skanu. Tokio kiekio sulčių man visiškai užtenka ryte ar vakare numalšinti lengvam alkiui.

Jei ieškote įdėjų pusryčiams – Aha skaniukai ir nektarai puikus pasirinkimas ir smagus paįvairinimas :)

Kur įsigyti?

prekybos centruose.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai