Tobula suknelė iš Manzara.lt*


Sveiki, mielieji! Šią savaitę sugebėjau ištrinti dalį reikalingų emeilų. Kartu, aišku dingo ir reikalingi kontaktai, bet gerai, kad šiais laikais dar yra facebookas, per ten galima viską susigrąžinti :) Ir dar, man jau tikrai reikia naujo telefono, nes dabartinio atmintį užkišo apss`ų atsinaujinimai, ir aš nebegaliu net nufotografuoti, filmuoti ir apskritai, elektroninis paštas neberodo kai kurių naujų laiškų. Tik šį kartą jau bus ne iPhone, nes telefonui 2 metai, ir galima sakyti senatis, palyginus naujais telefonais. Taip sakant – pirmojo pasaulio problemos. O šiandien aš noriu apžvelgti ne kosmetiką, ne maistą ir ne daiktus. Tai bus rūbai! Ir nors dabar tikrai turiu apie ką papasakoti bloge, gaunu tikrai nemažai kosmetikos ir šiaip vos spėju rašyti, sutikau bendradarbiauti su Manzara.lt. Kodėl? Nes labai labai seniai norėjau rašyti apie drabužius. Bet aš anei joks mados blogeris, net nepretenduoju... Tiesiog man patinka drabužiai, o ypač patinka... suknelės! Neįtikėtinai skamba, mat beveik jų nenešioju. Kodėl? Nes turiu daug, bet tikrai ne visos jos man patinka. O manzara.lt aš radau tikrai gerų variantų, ir ne tik sukneles! 

KOMBINEZONAS JERI mėlynas


Pirmasis mano nužiūrėtas rūbas - dryžuotas kombinezonas. Man dabar tikra linijų manija, nepraeinu pro drabužius su jomis. Dar patinka koloritas: melsva ir balta spalvos vasarai kaip tik. Turiu tokių spalvų marškinukus ir jie labai patinka, todėl patiktų ir šis kombinezonas. Taip pat įdomus modelis - susiriša nugaroje per kaklą. Taip pat iškirtinė detalė - diržas susirišantis per juosmenį. Ir paskutinis pliusas - kišenės! Aišku, su tokiu drabužiu karšta tikrai nebus.MAXI SUKNELĖ LORRIE juoda ir baltaAntras rūbas tai vakarinė suknelė. Įdomus sprendimas - sumiksuotos dvi spalvos, todėl traukią akį. Juoda+balta tai amžina klasika. Suknelė iki žemės, taip pat susisega per kaklą todėl tiks santūrumą mėgstančioms moterims.


MINI SUKNELĖ REBA balta


Trečia suknelė - visiška laisvė, man labai patiko balta spalva, modelis, nes sudalintas dalimis, ne vientisas. Čia jau galėsite demonstruoti visus privalumus, nes iškirptė didelė. Balta spalva paryškina įdegį :) ir apskritai ši suknelė man viena gražiausiu Iš parduotuvės asortimento.


ŠORTAI RONDA rožiniai


Aš turiu silpnybę šortams. Kol dar celiulitas nešviečia naudojuosi proga ir juos dėviu. Šių šortų spalva paperka, kuri nemėgsta rožinės? Ir dar, dirželis su kaspinu bei kišenės. Puikus pasirinkimas!


LENGVA SUKNELĖ MELANIE balta


Mazara.lt turi tikrai puikių suknelių, dar viena, kurią nusižiūrėjau – balta mini suknelė su gėlių motyvais. Man patinka modelis, tokio pasiūvimo suknelės man labai tinka, nes maskuoja pilvą :D O ir ilgis geras, nes mano kojos nėra ilgos. Be to, ši suknelė irgi neišryškina krūtinės, bei turi ilgas rankoves. Man patinka, kad sijonas klostuotas, ne siauras ir lygus. Žiauriai graži suknelė!


LENGVA SUKNELĖ MARIOLA raudona

Dar viena suknelė apie kurią mastau yra ši raudona gražuolė. Aš turiu raudonus naktinius, jie man labai tinka, todėl buvau numečiusi jog man reikia ir raudonos suknelės. Šios ilgis pats tas – žemiau kelių, su rankovėmis, man patinka, kad ji be jokio rašto. Bet ji su kišenėmis. Viena vertus – patogu. Iš kitos pusės – ar seksualu? Nežinau, svarstau. Bet ši suknelė labai rimta pretendentė.


VASARIŠKA SUKNELĖ MIREYA mėlyna

Mireya suknelė mane papirko savo paprastumu ir solidumu. Bei melsva spalva. Gražūs man ir tie raukinukai ant viršutinės dalies, vėl gi, neatvira krūtinė bei tobulas ilgis ir jokių kišenių! Gražu! Beeet. Ar pakankamai ryšku? Šis variantas romantikėms :)

TRUMPA SUKNELĖ JOYCE žalia

Na ir priėjome prie mano nr.1. Aš visą vasarą ieškau žalios suknelės. Be jokių gelių ar raštų. Ir atrodo, kad tai misija neįmanoma. Buvau radaus vieną vienintelę, bet ten negražios petnešėlės. O ši - su rankovėmis! Ilgis iki kelių, neatvira krūtinė. Modelį pagyvina ir užbaigia nėriniai bei klostė per viršutinę dalį. Tobulai tobula! O dabar ir nežinau, ar rinktis raudona ar žalią. OMG, labai noriu abiejų... :( O jūs ar jau turite savo mylimiausią suknelę? :)

0 Komentarai