Catrice ACTIVE WARRIOR Epic Sex-proof Lip Ink skysti lūpų dažai-tintas, C01 Adrednaline*


Sveiki, mielieji. Kaip savaitgalis? Nespėjau atsitokėti, o jis tuoj ir praeis :( Bet trečiadienis vėl bus laisvas, todėl bus dar galima pasidžiaugti vasaros akimirkomis! Kuri jau į pabaigą... Todėl reikia greitai pasakoti apie riboto leidimo produktus skirtus vasarai. Neseniai gavau krūvą Catrice naujienų. Dar net nespėjau visų išbandyti ir mane pasiekė dar vienas siuntinys su naujienomis! Catrice išleidžia tiek daug naujų pproduktų, kad nebespėju gaudytis, o ankščiau žinojau kiekvieną esamą ir būsimą produktą, kiekvieną spalvą :) Smagu, kad kompanijos asortimentas taip plečiasi ir mes Lietuvoje turime vis daugiau riboto leidimo kolekcijų. Apie dar vieną priemone iš ACTIVE WARRIOR noriu papasakoti šiandien, tai skysti lūpų dažai - tintas, kurie mane nustebino, gerąja prasme.

Lūpų dažų pakuotė ilga, su ilga aplikatoriaus lazdele, bet pats aplikatorius nėra neįprastas. Standartinio dydžio, švelnus ir patogus aplikuoti produktą. Kuris gan skystas. Tintas nuo lūpų dažų skiriasi tuo, kad pigmentas įsigeria į lūpas ir taip priemonė išlieka ant jų kur kas igliau.

Šis tintas nustebino išsilaikymu – iš pradžių užtepus priemonės spalva būna ryškaii oranžinė, blizgi. Truputi persineša ant kitų pavršiu, bet tik tas viršutinis blizgumas. Priemonė laikosi apie tris valandas (pirmos dvi rezultato nuotoraukos). Tuomet lieka pigmentas ir jis jau ne be oranžinis, o labiau į rūžavumą. Ši spalva priklauso nuo jūsų lūpų spalvos. Pas mane viršutinės lūpos pigmentas mažesnis, todėl apatinės atrodo ryškiau ir man tas nelabai patinka (matosi apatinėje nuotraukoje).

Pats tintas ne kartus, ne lipnus ir nesausina lūpų. Šis tintas man patinka labiau nei žymusis Benefit, apie kūrį galiausiai neparašiau, nes blogų atsiliepimų rašyti nemėgstų, o ir laiko jiems nebelieka :) Taigi, šis tintas mane tikrai nustebino, jis gerokai lenkia kitus brangesnius produktus. O kaina džiugina. Gaila, kad jis iš riboto leidimo kolekcijos, todėl kviečiu skubėti dairytis parduotuvėse, nes dabar jam taikoma nuolaida.

Kur įsigyti? Eurokos https://www.eurokos.lt/naujienos/catrice-active-warrior-dekoratyvine-kosmetika/

Kaina: apie 4 €, dabar taikoma nuolaida.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai