CATRICE MAKE-UP Freezing spray ACTIVE WARRIOR riboto leidimo kolekcijos purškiklis veidui*


Sveiki, mielieji. Taip jau gavosi, kad biški apleidau blogą :) Viskas persikėlė į instagramą, pradėjau ten dažniau rašyti atsiliepimus apie kosmetikos priemones ir šiaip pastebėjimus. Visos dramos dabar vyksta ten :D Bet pagaliau aš turiu daugiau laisvo laiko, šiandien sekmadienis ir nors jau 11 val ryto, aš dar vis lovoje. Laukiu grįžtančio vyro, taigi, pats laikas kažką parašyti. O rašyti tikrai yra apie ką. Bet pradėsiu nuo vasariškų riboto leidimo priemonių. Neseniai gavau didelį siuntinį iš Catrice atstovų, labai ačiū! Ir nors ir taip karšta, bet aš dažausi beveik kasdien. Mat tiesiog esu taip propratusi. Nepatogu kažkaip į darbą eiti belekaip išsidarkius. O šiandien papasakosiu apie net labai vasarišką priemonę: Catrice purškiklį veidui.

Šį Catrice riboto leidomo kolekcija yra skirta naudoti sporto metu. Nes sportuodamos mes prakaituojam, todėl makiažas laikosi trumpiau, o visos šios priemonės yra ilgesnio laikymosi. Šis purškiklis skirtas atvėsinti veidą. Aš juo pasipurškiu prieš makiažą, tam, kad sudrėkinčiau veidą ir po makiažo, tam kad atgaivinčiau veido odą.

Labai faina pakuotė: matinė plastmasė, o dangtelis su lašiukų įmitacija, man primena vieno MAC riboto leidimo pakuotes :D

Man jis patinka, nes neturi alkoholio kvapo, kaip dauguma panašių priemonių, nėra lipnus, purškia tolygia srove. Bet nėra taip, kad jis atšaldo veidą (tiksliau būtų, jei laikyčiau vėsiai). Jis tieisog maloniai atgaivina. Beje, šios priemonės dar vienas panaudojimo būdas: galima prieš dažantis šešėliais užpurkšti ant šepetėlio su šešėliais jį, tada šešėlaii nebyrės! Reliai tai ši priemonė man labai panaši į garsųjį MAC Prep prime purškiklį. Tik kaina žymiai priimtinesnė, todėl drąsiai rekomenduoju išbandyti :)

Kur įsigyti? Eurokos https://www.eurokos.lt/naujienos/catrice-active-warrior-dekoratyvine-kosmetika/

Kaina: apie 5 €.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai