Nauja suknelė iš Manzara.lt*

Sveiki, mielieji! Man patiko rašyti apie drabužius, išsirinktą suknelę gavau ir ji man labai patinka. Tai buvo saugus Lietuvos orams variantas, t.y., kiek vėsiasniam orui, nes juk pas mus niekada nebūna karšta ilgiau nei tris savaites :D Bet karščiai nesiliauja ir dabar aptarsiu atviresnes, vasariškesnes sukneles. 

MINI SUKNELĖ LATASHA rožinė


Man labai graži suknelė, nes dabar man labai patinka nėriniai. Ypač tokie, dabar niekaip nepamenu šio siunvinėjimo būdo pavadinimo, na, kur apsiuva skylutes :D Labai gražu ir fainai, o dar ir suknelės spalva superinė. Be to, man labai patinka jos modelis, nes krūtinė neapnuoginta, o rankovės plačios, todėl tikrai nebus karšta. Manau jog manzara.lt šį modelį turi ir baltą, bet aš asmeniškai rinkčiausi šią spalvą, nes ta balta nors ir graži, bet labai ne funkcionali. Man patinka tokio modelio suknelės

ESPADRILĖS VIDA rožinės


Prie suknelės reikia ir batelių. Šios espadrilės mane patraukė patogumu. Nesu aukštakulnių fanė, turiu įaugančių nagų bėdą, todėl renkuosi patogia avalynę, o šios espadrilės būtent tokios ir atrodo. Be to, patogus užsegimas irtie blizgučiai žavūs!


MINI SUKNELĖ BE PETNEŠĖLIŲ ANNMARIE mėlyna


Melsva dabar ant bangos, o šis modėlis atvirais pečiais itin vasariškas. Asmeniškai aš neturiu nei vienos tokio modelio suknelės, nes mano pečiai gan stambūs ir man tiesiog nepatinka kaip jos atrodo ant manęs, bet jei man tiktų, tikrai rinkčiausi šią suknelę, ir jokie karščiai nebūtų baisūs!

VASARIŠKA SUKNELĖ INA mėlyna


Mane patraukė savo modeliu (nugaroje susiriša nėrinai, labai gražu), ir medžiaga. Iš nuotraukos atrodo, kad tikrai nebloga, aš kažkaip turiu nuojauta ir iš nuotraukos galiu psasakyti ar bus gerai ar nekažką. Tai šiuo atveju man ši suknia atrodo prabangesnė, ir kaina aišku iš kart didesnė, bet gal geriau truputi brangiau, tačiau tikrai gerai? :) Ji patiks atviras sukneles mėgstančioms, mat ne tik priekis atviras, bet ir nugara. Labai seksualu!

MINI SUKNELĖ REBA rožinė


Taip, kalbėjau apie šią aną kartą (tik apie baltą), bet ji tooookia graži, kad negaliu neparodyti vėl. Man patinka nėriniai, ne vientisas sijonas, patinka kad suknelė varpelio formos ir nugaroje susiriša. Labai rimtai svarstau ją rinktis ir nors nemėgstų atvirų suknių, šį kart manau tarsiu velniop! Ir manau, kad visai turėtų man tiki... Tikiuosi, kad tiks :D

TAŠKUOTA SUKNELĖ ADELAIDE juoda-balta


Kai žiūriu į tokias sukneles mane apima neviltis ir galvoju: kodėl aš ne tokio sudėjimo, kad jos man tiktų. Totalus grūzas. Nes jei tiktų, neabejotinai pasirinkčiau, nes taškučiai dabar madoje. Ir šis modelis toks sexy, nes atsidengia kojos. Ir iškirptė ne atvira. Puiki suknelė! Gaila, kad tokio modelio suknelės man netinka.

VASARIŠKA SUKNELĖ MOLINA balta


Dar viena suknelė atvirais pečiais, aukštoms ir lieknoms merginoms. Labai gražūs gėlių motyvai, apnuoginti pečiai ir didelis skeltukas apnuoginantis kojas. Jei būčiau kūda ir aukšta tai tikrai būtų mano pasirinkimas.

MINI SUKNELĖ MARION balta


Dar viena trumpa balta suknelė atvirais pečiais tik šį kartą mini. Man labai gražūs juodi gėlių motyvai, pagaliau kažkas ne saldaus ir nuvalkioto. Ir rankovės kiek ilgesnės, todėl turėtų būti patogu. Nugaroje vaizdas toks pats kaip ir iš priekio, nieko per daug atviro, todėl man patinka. 

Aš vis dar blaškausi tarp suknelės ir espadrilių. Manzara.lt rasite ne tik sukneles, bet ir avalynės bei vasariškų papuošalų!

www.manzara.lt

0 Komentarai