Apie komentarus ir kodėl man jie nerūpi


Sveiki! Šiandien bus kiek kitoks įrašas. Galvoje prisikaupė daug minčių, kurios nesusijusios su kosmetiką, todėl manau pats laikas jomis pasidalinti. Papasakosiu apie komentarus ir kaip aš atsiribojų nuo jų. Esu toks žmogus, kuris Nekreipai į juos dėmesio ir toliau eina savo kėliu, bet pastebiu, kad šlykštūs kometarai jau tapo problema kitiems žmonėms. Žmonės net iš Lietuvos išvažiuoja, dėl jų! Nes čia negali jaustis savimi. Aš ir mėgstu karts nuo karto pagriežti dantį ar pakomentuoti, todėl atsižvelgsiu ri į šį aspektą, kodėl kartais paleidžiame liežuvį. O kitame straipsnyje aš atsakysiu į durniausius komentarus ir pavieyšinsiu jų autorius. Smagu, ar ne? :)
Bent kiek matomesnis žmogus visuomet susilaukia komentarų. Įvairių jų būna, o aš vakar peržiūrėjau savo instagram žinutes ir daugiau gerų nei blogų, nors tikėjaus, kad bus atvirkščiai. Galėčiau atrušiuoti stalkerius ir tikrus sekėjus, bet juk taip nebus įdomu. Tiesa, kai kuriuos stalerius esu užblokavusi ir vėliau papasakosiu kodėl. 

Aš visiškai nereaguoju į komentarus internete, nes man neįdomi random svetimų žmonių, kuriems aš nepatinku nuomonė. Atrodo paprasta, bet tai suprasti reikėjo laiko. Mokykloje dažnai susilaukdavau replikų dėl savo ūgio, todėl išmokau žmones priimti per ištiestą ranką. Daugelis tokių komentuotojų man yra lygūs skaičiukui matricoje. 1-0, 1-0, tokia pilka robotukų individų masė. 

Kai kurie robotukai individai bando išsiskirti skelbdami apie mane savo internetinėje erdvėje, nuo ko galiausiai man būna tik geriau, nes gaunu papildomą reklamą ;) O jie gauna bloką. Porai tokių uždėjau, dėl ko papasakosiu vėliau. Bjaurius komentarus trinu, o jų rašytojus užblokuoju ir man giliai dzin (pamirštu ir niekada neatblokuoju).

Heiteriai ir stalkeriai yra tokia individų grupė, kuri yra labai lengvai valdomą, net jiems patiems to nesuprantant. Užmeti meškerę, ir jau žiūrėk, vienas kitas pasikabina :)Taip, teisingai, aš komentarais naudojuosi. Štai vieną kartą vieną žinoma, nuogos nuotraukomis išgarsėjusi youtuberė pasidalino apie mane savo instagramoje ir pas mane atejo apie 150 naujuų sekėjų. Aišku, netrukus postą ištrynė. 

Apibendrinant, blogi komentarai irgi yra reklama. Jie užknisa, kai kuriems žmonėms norisi parašyti piktai, bet stengiuosi to nedaryti. Nes, gaila laiko ir nėra ko maitinti interneto trolių. Beje, esu tikra, kad po šio įrašo susilauksiu atsako. Nu, tai laukiu :) 

Savo kailiu patyriau, kad jei turiu pakankamai laiko, ir per mažai veiklos man kyla noras pastalkinti ir pakomentuoti. Tik laiko mažiau, iš karto tokios mintys nebekyla. Nežinau, kodėl mes komentuojame dažniausiai piktai. Auklėjimas, nesėkmės, šiaip bjaurus charakteris?? Reikia veiklos ir kuo daugiau.

Aš labai noriu, kad ir tu nepergyventum dėl komentarų. Neleisk interneto troliams gadinti tau gyvenimo. Atsidaryk profilį, pažvenk, išrtrink ir jei reikia užbluokuok. Viskas! Ištrink iš minčių, nes tai nieko vertas individas. kurio nuomonė niekam nerūpi. 

Noriu, kad man parašytum, jei kada nors patyrei kažką panašaus. Gali rašyti komentare (vėliau aš jį patvirtinsiu) arba man tiesiai: neringaindre@yahoo.com. Arba instagram @grozio_gidas. 

0 Komentarai