ARTDECO Color Booster Lip Balm Atspalvį keičiantis lūpų balzamas 8 nude*


Pagaliau jaučiuosi pailsėjusi. Vakar buvome sode, bet aš daug miegojau, nes jaučiausi pavargusi, šiandien važiavome į Birštoną, pasivaikščiojom, suvalgėm burgerių ir vėl griuvau ilsėtis. Todėl dabar turiu daug jėgų naujai darbo savaitei. Šiandien buvo labai fainaas vakaras, nes galėjau sėdėti terasoje ir nebuvo šalta. Tikiuosi, kad dar porą savaičių taip ir bus. O šiandien dar papasakosiu apie Artdeco balzamą, kuris prisitaiko prie lūpų.
Priklausomai nuo pH keičia atspalvį. Apsaugo ir drėkina lūpas. Suteikia putlumą. Su abrikosų ir persikų kauliukų aliejais. Mėtų kvapo. Be parabenų.

Talpa: 3g
Ir taip, neseniai pasakojau apie panašų produktą iš Dior todėl galėsime juos palyginti ;) Šio balzamo pakuotė labai daili, sidabro imitacijos, solidus įpakavimas. Truputi sunkokas, su logotipais. Gražu, elegantiška, bet nepraktiška, nes lieka antspaudai.

Lūpų dažai įdomios kirstos formos, bet pasidažyti patogu. Šis balzamas kiek kitosk nei Dior, nes pigmentą duoda stipresnį. Bet, jis prisitaiko prie jūsų lūpų pH, todėl ir rezultatas būna skirtingas. 

Balzamas nesubėga į raukšles, drėkina lūpas, nesausina jų ir nėra lipnus. Išsilaiko man apie valandą, po to lieka pigmentas. Yra trijų spalvų. Mano spalvos užnbaigimas blizgus. 

Man patinka šis lūpų balzamas, o ir kaina nesikandžioja, todėl jei norisi lūpų balzamo, kuris prisitaiko prie jūsų spalvos, gal verta pagalvoti apie šį?

Kur įsigyti? Douglas, Droge.

Kaina: 12,49 €, bet dabar nuolaida-9,37 €.


*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai