ARTDECO Nude Foundation Makiažo pagrindas*


Sveiki, mielieji. Vasara baigėsi, bet aš vis dar turiu krūvą neaprašyti vaasariškų priemoių. Gerai tai, kad dabar dar šilta ir aš nekeičiu savo vasaros priemonių į žiemos. Todėl šiandien papasakosiu apie Artdeco makiažo pagrinda, kuris yra lengvas it pūkas, bet maskuoja labai neblogai. Kaip aš čia lyriškai šiandien pradėjau :)
Nude Foundation

Makiažo pagrindas

Lengvos tarsi antra oda tekstūros pudra natūraliai išvaizdai.

Skystesnės konsistencijos lengvai ir tolygiai dengiasi, tuo pačiu puikiai maskuoja, susilieja su oda, suteikia matinį, aksominės odos, efektą.

Su vitaminu E.

Talpa:20ml

Man labai labai patinka Artdeco makiažo pagrindai. Todėl be galo susidomėju šia Artdeco naujiena. Šio makiažo pagrindo buteliukas matinio stiklo, su pipete. Iš pradžių ją reikėjo pradurti su adatą, nes buvo truputi užsikimšusi. Bet po to viskas vyko sklandžiai.

Makiažo pagrindas skystos konsistencijos, labai lengvai skirstosi, nepalieka dryžių, nesukuria kaukės efekto. Yra keturių spalvų, mano nr. 65, pati šviesiausia, bet turi geltoną atspalvį. Makiažo pagrindas su matiniu užbaigimu, maskuoja gerai, bet man reikia papildomo maskuoklio problematiškiausioms vietoms. 

Išsilaiko makiažo pagrindas gerai, visą darbo dieną, bet 30 laipsnių karščio neatlaikydavo, nubėgdavo nosis (mano labiausiai besiriebaluojanti veido zona). Man patinka, akd makiažo pagrindas ne lipnus. 
Geriausios priemonės sąvybės: pakankamai gerai maskuoja, bet nesukuria kaukės efekto, neapkrauna odos. Suteikia matinį užbaigimą, bet Veidas neatrodo kaip su kaukę. Patogu ir higieniška dozuoti. Tai labai geras makiažo pagrindas už neaukštą kainą. 

Kur įsigyti? Douglas, Droge.

https://www.douglas.lt/katalogas/artdeco-multi-stick/

Kaina: 25,95 €.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai