Brow Colorist Semi-Permanent Brow Mascara antakių tušas*


Sveiki, mielieji! Paskutiniu metu aš susidomėjau procedūromis. Neseniai pasidariau klasikinį blakstienų laminavimą, esu labai patenkinta :) Todėl galvoju ir apie blakstienų priauginimą. O ko labiausiai norėčiau, tai išsilyginti veido odą. Tik dar nežinau ar geriau mezoterapija ar lazeris, o ir pasitaupyti ir užsidirbti papildomai reikės, nes tai nepigios procedūros. Bet, aš pastebėjau, kad kai nepirkinėju visko iš eilės, neperku brangiausių šešėlių palečių, man pavyksta susitaupyti. Aišku, kas dien į darbą neštis pietus reikia kantrybės, bet aš galvoju apie tai, kam taupau ir man pavyksta. Reikia ne ieškoti pasiteisinimų, o galimybių! O šiandien papasakosiu apie Catrice naujieną, kuri man labai prilipo ir patinka – Catrice antakių tušą.
Antakių tušas
Suteikia atspalvį
Skaidulomis praturtinta gėlinė formulė


Man atrodo, nesuklysiu parašydama, kad Catrice stipriausi antakių priemonių ir maskuoklių kūrime? Man patinka daug šios firmos priemonių, bet labiausiai paminėtosios. Ne išimtis ir šis antakių tušas.

Preciziškas, nedidelis eglutės formos šepetėlis ir gelinė konsistencija bei plaušeliai yra tai, dėl ko man patinka šis tušas. Mano antakiai labai šviesūs, todėl jei padažau tik su antakių želė, jie nenatūraliai atrodo, todėl plaukelius paryškinu tušu.

Tušas nesulipina plaukelių, nėra per tištas, netepa ir išsilaiko visą dieną. O šepetėlis ko gero patogiausias iš visų bandytų antakių tušų. Rekomenduoju išbandyti, yra trijų spalvų.

Kur įsigyti? Eurokos, Droge.

Kaina: apie 5 €.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai