COLORISTA MAKEUP plaukų dažai - makiažas 30 ml*


Labai labai seniai norėjau išbandyti šiuos plaukų dažus. Bet vis kažkaip nepasiryždavau pirkti, nes man atrodė, kad nelabai veiks tie dažai :D Kai pasitaikė galimybė juos išbandyti aš labai apsidžiaugiau. Tai nuplaunami plaukų dažai, iš ryto užsitepi, vakare nusiplauni! Ar jie veikia? Tikrai taip!
COLORISTA MAKEUP
plaukų dažai-makiažas

Ar norėtumėte plaukų spalvą kasdien keisti be jokio vargo taip, lyg atliktumėte makiažą? #Mermaidhair undinėlės šukuosena penktadienį arba #PinkHair rožiniai plaukai šeštadienį? Atraskite COLORISTA HAIR MAKEUP – pirmąjį makiažą savo plaukams! Švelni kreminė formulė sumaišyta su makiažo pigmentais, todėl dažai puikiai matomi ant bet kokios spalvos plaukų. Jokio sausumo, jokių dažų dėmių, jokių įsipareigojimų! 100 % veganiška priemonė, išliekanti ant plaukų vieną dieną.

Sudėtyje yra
Makiažo pigmentų.

Sudėtyje nėra
Amoniako, parabenų.

Naudojimas
Dažykite tik plaukų sruogas. Dažai neskirti visiems plaukams!

Aš išsirinkau tris spalvas: Pink, metalicblue ir cobalt. Norėjau mėlynų plaukų, todėl dažiau su cobalt spalva: tamsia, šalta spalva. Galima pasirinkti atspalvius blondinėms arba brunetems, mano – blondinėms.

Naudojimas labai paprastas, tereikia ant sausų plaukų užtepti dažus, juos su pirštais išskirstyti ir palaukti 10 minučių, kol išdžius. tada iššukuoti ir viskas!

Plaukų dažai skirti ne visiems plaukams, o tik sruogoms. Aš labai norėjau mėlynų plaukų, todėl tepiau ir prie šaknų, bet geriau to nedaryti, nes erzina palukų odą (mano jautri) ir truputį dažo kaktą. Bet labai lengvai nusivalo. Plaukų dažai turi lengvą saldų kvapą, kuris man patinka.

Plaukų dažais lengva naudotis, nes jie labai lengvai pasiskirsto, greitai išdžiūna ir laikosi visą dieną. Bet, tepa rūbus ir delnus. Todėl vakare geriau išsiplauti. Išsiplauna po vieno plovimo. Neblunka.

Labai fainai, kad rezultatas iš tiesų matomas, kad plaukus gadintų aš nepastebėjau (po dažymo panaudojau aliejuką, kuriame nėra vandens), o dar nuostabiau, kad jais lengva naudotis! Man labai patiko, todėl būtinai nusipirksiu daugiau spalvų.

Kur įsigyti? Eurokos, Droge, prekybos centruose.

https://www.eurokos.lt/plauku-prieziura/dazymo-priemones/trumpalaikio-dazymo-priemones/colorista-makeup-plauku-dazai-makiazas-30-ml.html?gclid=Cj0KCQjw6MHdBRCtARIsAEigMxFff9u74mahKtm1zfu0S5SaovRNsbr6XthTx4t3MvkVi3c84VmFvngaAowTEALw_wcB

Kaina: 7,64 €.

*PR produktas, atsiųstas testavimui.

0 Komentarai