GIORGIO ARMANI EMPORIO ARMANI Because It's You


Sveiki, mielieji. Man patinka ruduo... Vėsta, bet dienos dar vis šiltos, šį rudenį net gi stebinančiai šiltos! Rudenį aš daugiau laiko praleidžiu namuose, nebereikia kažkur skubėti, padaugėja darbų, nejučia pradedame galvoti apie Kalėdas. Šį rudenį aš užsikroviau daugiau papildomų darbų, taip pat pradėjau sportuoti. Dėl to jaučiuosi labai gerai. Naujas sezonas, naujas kvapas, o mano šio rudens kvapas – GIORGIO ARMANI EMPORIO ARMANI Because It's You. Šis aromatas atsiskleidžia kai truputi atvėsta, bet tai nėra žiemiškas kvapas, kaip tik rudeniui.
Because It's You EDP

Saldus vanilės/gėlių/vaisių aromatas moterims

Pristatome naują kvepalų dialogą jam ir jai

1981 metais GIORGIO ARMANI sumanė ir sukūrė Emporio Armani kaip urbanistinį, energingą, pozityvų prekės ženklą, žavintį jaunyste ir laisve – labiau eksperimentinę savo stiliaus versiją. Emporio Armani tapo linija vyrams ir moterims, kurie laisvi veikti, kurti ir mylėti.

„Nuo pat pirmųjų žingsnių Emporio tapo mano mėgstamiausia bandymų erdve. Stebėdamas tikrą gyvenimą, supratau, kuria kryptimi judėti. Kolekcija alsuoja jaunyste, tačiau ji nėra skirta tik dvidešimtmečiams, ji skirta visiems, kas turi skonį, stilių ir bet kokiame amžiuje nori jaustis jauni“. Giorgio Armani

1998 metais GIORGIO ARMANI sukūrė pirmuosius Emporio Armani kvepalus, atskleidžiančius šį modernų požiūrį su daugiakultūriais niuansais, įkvėptą patirčių iš viso pasaulio.

2017 metais sukurti dveji nauji kvepalai, išreiškiantys šiuolaikišką gyvenimo būdą ir skirti naujajai kartai. Vienas tobulai moteriškas, kitas dosniai vyriškas. Kartu jie kalbasi, reikalauja, vilioja.

Jai / NES TAI TU (Because It's You)

Jos aromatas – laimingas, gardus, trykštantis, tiesiog neatsispiriamas tarsi prinokusi avietė, suderinta su neroliu savo tobulame elegantiškiausiame natūralume. Ką ši jauna gundanti moteris slepia savo širdyje? Jos kvapas drąsiai moteriškas, labai instinktyvus ir aistringas. Jos žavesys iš karto juntamas, tarsi malonus ir rafinuotas rožių absoliutas. Jos kvapas žaidžia gundymo galia, kaip vanilė maišosi su muskusu, atskleisdamas įvairiapusį ir neįtikėtinai gilų jausmingumą. Ryškus, iškart užburiantis, jos kvapas išreiškia meilės nekantrumą, kuris kiekviena proga sako: NES TAI TU.

Pažadas buteliuke

GIORGIO ARMANI stilius atpažįstamas iš grynų linijų ir paprastų formų. Šie buteliukai itin jausmingi: apvalios formos ir išlinkiai primena vyro pečius ir moters klubus. Paprastas ir santūrus buteliukas gali būti subtilus meno kūrinys.

Moterišką ir vyrišką buteliukus jungiantis apvalus metalinis dangtelis suteikia porai švelnios elegancijos. Po dangteliu esantys du žiedai susijungia vienas su kitu tarsi susipynę kūnai. Stikle išraižytos „YOU“ raidės „O“ taip pat primena dvigubus žiedus ir besąlyginę, nežabotą meilę.


Šis aromatas pas mane atkeliavo dar praeitą žiemą, su Douglas dėžute. Įsigyjau tiesiog perskaičiusi informaciją, pamaniau, kad gelių kvapai man patinka, todėl patiks ir šis. Taigi, tai buvo savotiška loterija. Ir man jis patiko!

Buteliukas labai simpatiškas, jokių aštrių kampų, su metaliniu dangteliu, kuris primena dvigubus žiedus. Tiesa, gražu, bet nelabai patogu, nes reikia atitaikyti kai nori greitai uždaryti buteliuką.

Bet kvapas už tai tobulas. Aš jaučiu vanilę, rožes, kvapas susilieja į malonų saldų (bet ne per daug) kvapą. Po poros valandų jau jaučiu muskusą. Keisdamas natas kvapas išlieka tobulai šiltas ir saldus, maloniai šildantis šaltomis rudens dienomis ar vakarais.

Šis kvapas gal labiau vakarinis, bet aš jį naudoju dieną. Išsilaiko neilgai, apie kelias valandas. Man patinka, kad jis juntamas, bet neužmušantis, nesu jo net padauginusi. :) Toks jaukus, saldus, bet ne per daug, idealus rudens kvapas...

Kur įsigyti? Douglas, Droge.

https://www.douglas.lt/katalogas/giorgio-armani-emporio-armani-because-it-s-you/

Kaina: 30 ml - 54,95 €.

0 Komentarai