Pretty Vulgar Throwing Shade: Pretty Birdie Eyeshadow Palette


Sveiki! Sekmadienis ir aš pagaliau turiu laiko blogui. Iš tikro dabar gyvenu vien darbu, net šiokiadieniais grįžusi po darbo aš sėdu prie kompiuterio ir dirbu toliau.... Kadangi dirbu pilnu etatu, tai man nėra itin lengva. Kažkaip galvojau, kad bus lengviau, nes ankščiau yra tekę dirbti tokiu krūvių, bet matyt senstu, ar ką, o ir vyrui reikia parodyti dėmesį... Kartais jau nuo minties apie nepadarytus darbus pasidaro negera. Bet, šiadien sekmadienis, ir aš nuo pat ryto dariausi makiažą ir fotografavau naujienas blogui. Naujienu turiu, daugiausia mano įsigytos kosmetikos priemonės. Neseniai aš padariau užsakymą ir užsisakiau tai, ko seniai norėjau. Pirmą kartą negalvojau apie kainą, o ėmiau tai, ko man reikia ir norisi. Vienas iš tų dalykų buvo Pretty vulgar akių šešėlių paletė, kurios norėjau jau nuo šio ženklo įvedimo į Lietuvos rinką. Man ji ir patinka ir ne, kodėl tuojau papasakosiu plačiau.

Throwing Shade: Pretty Birdie Eyeshadow Palette

Akių šešėlių paletė„Pretty Birdie“ akių šešėlių paletėje yra 12 ilgai išliekančių, pigmentų prisodrintų, ryškių spalvų. Rinkinyje yra matinių, žėrinčių ir šilkinių atspalvių, kurie prikausto dėmesį; šešėliuose gausu švelnios tekstūros pigmentų, kurie suteikia prabangaus glotnumo, kreminę tekstūrą ir leidžia lengvai juos derinti.

12 x 1.4gPirkau šią paletę, nes buvau susidariusi įspūdį, kad šioje paletėje esančios spalvos labai pigmentuotos. O man seniai reikia tikrai pigmentuotų mėlynų šešėlių. Taip pat buvau girdėjus kokie jie nuostabūs, nebyra, pigmentuoti ir šiaip VAU, taigi reikėjo patikrinti.

Įpakavimas man ir patinka ir ne. Jis kelia dvejopus jausmus. Tiksliau dvejopus jausmus kelia man brendo pavadinimas. Nepatinka jei jau taip atvirai. Čia ne tas atvejis, kai sakai, kad tavo mėgstamas brendas yra MAC, Urban decay ar Dior, čia tiesiog sakytum man patinka Pretty vulgar. Ir žmogaus galvoje iš karto kyla sumišimas, suprantate apie ką aš? Ar čia man vienai taip?

Ant pakuotės jie visada vaizduoja paukštelį. Ir pasirodo, pavadinime gražus paukštis nėra nieko įžeidžiančio, o paukšis tai laisvės simbolis. OK tuomet. Bet vėl dvejopi jausmai.

Visą kitą gražu, meslva retro pakuotė, o tatškeliai man kelia nostalgiją. Paletė turi kartoninę dėžutę, kuri kažkodėl nėra mėlyną kaip paletė ir kai ją pirmą kartą išsitraukiau iš dėžės pamaniau, kad užsisakiau ne tų spalvų paletę, kurių man reikia. Kodėl dėžutė ne mėlyną galėtumėme paklausti pakuotės dizainerių.

Paletę sudaro net 12 spalvų. Man patinka, kad yra ir matinių ir blizgių spalvų. Nepatinka, kad jos ne vienodo gerumo. Yra trys šviesios spalvos, Free vidurinė spalva būtų įdeali, jei ne gan stambūs blizgučiai kuriuos galime matyti net ant rankos...

Ego, Songbird, Brilliant, Fancy, Wing it ir Head Bitch spalvos yra blizgios ir tikrai gerai pigmentuotos, gerai dengiasi ir puikiai sklaidosi bei beveik nebyra. Konsistencija drėgna. Snitch spalva yra tobulai pigmentuota, matinė, o Formation spalva nuvilianti, nes nepakankamai pigmentuota...Nevermore labai ryški ir gera spalva, dengiasi gerai. O štai Jealous jau vėl nuvilia pigmentacija.... Nors yra ne matinė, o blizgi ir atrodo neturėtų būti bėdų su ja.

Man patinka, kaip parinktos spalvos. Tikrai platus spektras ir galima pasidaryti įvairių makiažo variantų. Nepatinka, kad po dienos randu jas subėgusias į vokų raukšles ir man teks pirkti dar 20 eurų kainuojantį makiažo pagrindą, nes su kitais mano turimais šešėliai irgi subėga. Taigi, trūksta išsilaikymo ir universalumo bei kai kuriems pigmentacijos.

Bendras įspūdis vis tiek geras, bet šis brendas man atrodo neturi kažkoio išskirtinumo, dėl ko turėtumėme dėl jo pamišti ir kloti savo sunkiai uždirbtus eurus. Trūksta to cinkelio, bet šešėliai pakankamai kokybiški, todėl aš pirksiu šešėlių pagrindą ir gal dar tušą :)

O jūs jau bandėte ką nors iš Pretty Vulgar kosmetikos?


Kur įsigyti? Douglas.

https://www.douglas.lt/katalogas/pretty-vulgar-throwing-shade-pretty-birdie/

Kaina: 29,95 €.

0 Komentarai