Striukė rudeniui ir žiemai


Sveiki, mielieji! Negaliu patikėti - užsikrėčiau motyvacija sportui! Gal padėjo motyvuojantys video, gal paveikė rezultatai, vienaip ar kutaip, aš sportuoju ir su noru :D kiekvieną rytą atsikeliu ankščiau, tam, kad pasiruoščiau vadaros sezonui, nes ji juk jau tuoj vėl ateis!!! :D Bet, dabar jau ruduo ir apie sukneles nebešnekėsime, laikas pakalbėti apie striukes moterimsŠiandien aptarsiu ilgas ir trumpas striukes.

PARKA STRIUKĖ MARJORY pilka

Pirmąją pasirinkau, nes sužavėjo rožinis kailiukas ir pilka striukės spalva. Tikrai kažkas kitokio ir nekasdieniško. Labai gera medžiaga: medvilnė, poliesteris ir sintepopas. Aišku, šią striukę tektų pasaugoti, bet vis tiek labai fainas spalvų derinys. Patinka striukės ilgis, dengia užpakalį, todėl nebūtų šalta :)

PARKA STRIUKĖ MARJORY raudona

Antroji strukė patraukė raudona spalva. Manau, kad net ir rudenį reikia neapleisti spalvų, taip gyventi įdomiau. Taip pat turi ala kailinę apykaklę, todėl su ja būtų dar šilčiau. 

STRIUKĖ LAVACA pilka

Kad ir kaip man patinka spalvos, juoda spalva vis tiek yra viena patvariausių. O šios striukės apykaklė tai kažkas toooookio, didelė ir įsivaizduoju, kad minkšta. Taip pat striukė turi diržą, kas yra labai patogu. Striukės ilgis irgi yra puikus, garantuoja šiltumą :) Todėl šis variantas pats saugiausias, lengviausiai prižiūrimas :)


STRIUKĖ TATUM balta

Irgi labai saugus variantas, tik ne su juoda, o su balta apykakle. Mano turima striukė didelės apykaklės neturi, todėl žinau, kaip jos trūksta ;)  

STRIUKĖ NAMAL mėlyna

Dar viena saugi spalva yra mėlyna. Todėl atkreipiau dėmesį į šią, švelnią ir minšktą, trumpą striukutę. Kuri turi mėlyną netikro kailio apykaklę! Tobula, labai mastau apie šią striukę. Striukė iš nailono, demesezoninė, tinkanti labiau rudeniui ir pavasariui nei žiemai.


STRIUKĖ JESSY mėlyna

Dar viena mėlyna, trumpa striukytė iš poliesterio. Šiek tiek šiltesnė, bet vis dar demesezoninė. Su gaubtuvu.

 STRIUKĖ TRISHA mėlyna

Striukė mane patraukė mėlyna spalva ir džinso detalėmis, kurios yra iš medvilnės, Taigi, čia pusiau švarkelis, pusiau striukė! Ji iš šimtaprocentinio poliamido, todėl yra atspari trinčiai, nesiglamžo yra elastingas ir tvirtas. Man atrodo, nekyla abejonių, kad šis švarkelis, kol kas mano favoritas? :)

ODINĖ STRIUKĖ MIRNA oranžinė

Ryškiai geltona odinė striukė rudeniui? Kodėl gi ne? Prieš porą metų jos buvo baisiai madingos, bet kodėl jų nesugrąžinti į madą? Gražu, ryšku ir traukią akį, kelia nuotaiką. Be to, medžiaga patvari, gerai nešiojasi. Kas už?

Rinkdamasi striukę aš galvoju apie ilgį: jei ilgesnė, ir dengia užpakalį, reiškia su ja bus šilčiau nei su trumpa. Jei man reikia demesezoninės striukės, kuri tiks rudeniui ir pavasariui, renkuosi trumpą ir iš lengvesnės medžiagos, kad nebūtų sunku su ja vaikščioti :D

Kokias striukes rinktis? Ar striukė bus šilta, priklauso nuo medžiagos. Jei pluoštas sintetinis, greičiausiai ji nebus tokia šilta, kaip medvilninė striukė ar vilnonis paltas. O šiuo metu aš dairausi demesezoninės striukės arba galvoju apie kardiganą, kurių irgi turi ši parduotuvė, todėl reikia apsispręsti :)


https://www.manzara.lt

0 Komentarai