DIOR Miss Dior Eau de Toilette Tualetinis vanduo (EDT)


Sveiki, mielieji. Jei ankščiau kvepalų pasauliu nesidomėjau visiškai, tai dabar taip inikau, kad turiu išuostyti kiekvieną. Po truputį pažįstų ženklų aromatus, suprantu, kas man patinka, o kas ne. Mėgstų gėlių kvapus, medžio, muskuso... Svarbiausia, kad kvapas kažkuo išsiskirtų. Toks yra Dior Mis Dior aromatas.
Miss Dior Eau de Toilette
Gėlių/šipro kvapas moterims
Aromatas jaunai, šiuolaikiškai moteriai, drąsiai, tačiau gerbiančiai tradicijas, mylinčiai laisvę ir turinčiai didelių lūkesčių. Visas pasaulis po jos kojomis. Miss Dior yra pati gražiausia moteris - įsimylėjusi ir spinduliuojanti laime.
Aromatas yra išraiškingas ir savitas, tačiau neužgožiantis. Išlaikantis tinkamą pusiausvyrą tarp žaižaruojančių citrusinių natų ir kerinčio jausmingumo.
Pats Christian Dior kalbėdamas apie šiuos kvepalus yra pasakęs: „ Tik atidarius kvepalų Miss Dior buteliuką vienas po kito dienos šviesą išvysta visi mano sumanymai. O kiekviena moteris, vilkinti mano kurtą suknelę, apgaubiama šių kvepalų skleidžiamos išskirtinės moteriškumo auros“. Miss Dior – tai aukštosios mados aromatas.
Sudedamosios dalys: Galbaninės ferulos, gardenijos, kvapusis šalavijas, bergamotės, gvazdikai, vilkdalgiai, jazminai, apelsinmedžio žiedų aliejus (neroli), pakalnutės, rožės, narcizai, gauruotasis švitrūnas, oda, santalai, ambra, pačiuliai, sodinės briedragės, kvapieji auksabarzdžiai.Tobulas buteliukas, tiesa? Jei reiktų įsivaizduoti tobulus kvepalus, aš įsivaizduočiau būtent šio tuoletinio vandens buteliuką. Griežtų formų buteliukas, su elegantiška etikete ir pagrindiniu akcentu: kaspinėlio imitacija. Tobula, elegantiška, labai gražu... Tai kiekvienos moters staliuko puošmena.

Iš pradžių aš užuodžiu saldų citrusų kvapą, kuris virsta rožių aromatu, o vėliau pajaučiu muskusą. Tai labai džiaugsmingas kvapas, pirmos natos sugrąžina į vasarą, atostogas prie jūros šiltuose kraštuose. sodresnės vėlesnės natos dvelkia prabanga. Man atrodo, kad taip kvepia kiekviena Douglas parduotuvė, kur aš taip mėgtų lankytis.

Tai nerūpestingas, džiaugsmingas aromatas, kuris suteikia džiaugsmo kas kart juo pasipurškus. Nukelia ten, kur labiausiai patinka būti ir dienos pradžią paverčia tobula.

Kur įsigyti? Douglas.

https://www.douglas.lt/katalogas/dior-miss-dior-eau-de-toilette/

Kaina: 81 €.

0 Komentarai