L′ORÉAL PARIS La Petite Palette Akių šešėlių paletė Nudist


Sveiki! Aš labai mėgstų šešėlius. Bet, visada pirkdavau tik brangias paletes. Tačiau man reikėjo vienos spalvos šešėlių, ir aš nenorėjau pirkti brangios paletės vien dėl tos spalvos. Man patinka ir L`oreal, todėl pirmą kartą nusprendžiau pabandyti šios kompanijos šešėlius. Ir nei kiek nenusivyliau!
STULBINANTI IŠSKIRTINIŲ AKIŲ ĮVAIZDŽIŲ ĮVAIROVĖ

Harmoningas kelių subtilių atspalvių ir vienos ypač išraiškingos spalvos derinys išsvajotiems akių makiažo įvaizdžiams

PRIVALUMAI

Minimalus dydis Maksimalus spalvos efektas Ypač lengvai išsklaidoma tekstūra, išliekanti visą dieną 5 atspalviai, padėsiantys atskleisti Jumyse slypinčią paryžietę

INOVACIJA

Naudojimas: Akies voką ir jo raukšlę akių šešėlių šepetėliu padenkite pasirinkto atspalvio akių šešėliais. Kad akys taptų ypač išraiškingos, palei viršutines ir apatines blakstienas užtepkite tamsesnio atspalvio akių šešėlių. Vidinius akių kampučius ir antakių kauliukus pašviesinkite šviesesnio atspalvio akių šešėliais. Kad sustiprintumėte sukurtą įspūdį, akių makiažui naudokite 5 akių šešėlių atspalvius. Dermatologiškai ir oftalmologiškai patikrinta Tinka jautrioms akims ir nešiojančioms kontaktinius lęšius Patikrinta nuo alergijų


Paletės pakuotė paprasta, plastikinė, bet funkcionali ir nei iš tų, nuo kurių užrašai nusitrina jau po kelių naudojimų. Paletė atsidaro ir užsidaro labai lengvai, užsifiksuoja irgi puikiai.

Paletę sudaro penkios spalvos, keturios blizgios ir viena matinė. Šviesiausia spalva pati neryškiausia, bet kitos spalvos yra tiesiog puikios. Mane dar labai nustebino šešėlių minkštumas ir tekstūra. Jie labai lengvai dengiasi ir sklaidosi. Kad išgautumėme matinės spalvos grožį, prireiks akių šešėlių pagrindo. Šie šešėliai yra universalūs ir tinka su bet kokiu šešėlių pagrindu, o su juo išsilaiko visą dieną, nesubėga į raukšles.

Šešėliai tepami truputi byra, bet daug mažiau nei, tarkim Anastasia Beverly hils šešėliai, nes jų tekstūra labiau kreminė  nei sausa.

Man patinka, kad yra net 6 paletės su skirtingais atspalviais. Tai labai neblogi šešėliai, už labai gerą kainą. Jei ieškote gerų ir nebrangių šešėlių, drąsiai rekomenduoju L′ORÉAL PARIS La Petite Palette Akių šešėlių paletę.

Kur įsigyti? Douglas, Eurokos, Droge, prekybos centruose.

https://www.douglas.lt/katalogas/l-or-al-paris-la-petite-palette/

Kaina: 15,49 €.

0 Komentarai