Catrice FW19 naujienos ir makiažas/pirmas įspūdis*
Sveiki, mielieji. Neseniai mane pasiekė Catrice FW19 naujienos. Parduotuves jos pasieks jau rugpjūčio pradžioje, o aš skubu dalintis pirmais įspūdžiais. Savaime aišku, aš aprašysiu kiekvieną priemonę atskirai, bet noriu pasidalinti pirma nuomone jau dabar. Žinosite ko laukti! 

Testavimui gavau keturis lūpų produktus. Labiausiai patinka matiniai lūpų dažai, bet mėgstu ir blizgesį bei dar vieną priemonę skirta lūpoms paryškinti. Matiniai tiesiog geriau išsilaiko :) Labai smagi atnaujinta lūpų dažų pakuotė, atrodo neįprastai.

Išbandžiau ir tušą, kurio šepetėlis toks mažytis, kad padažyti galima kiekvieną blakstieną atskirai :D Žinoma, aš juokauju, bet jis tikrai nėra didelis, todėl patogu prieiti prie kiekvienos blakstienos. Jis gražiai paryškina, atskiria blakstienas. Bet gale darbo dienos jau būnu su pandos akimis... :( Kažkodėl man dabar vos ne visi tušai jas padaro, net vandeniui atsparūs. Bet gal jūsų akys ne tokios jautrios ir taip neašaroja, ir jums puikiai tiks. Nes šepetėlis ir rezultatas tikrai verti dėmesio.

Džiaugiuosi gavusi dirbtines blakstienas. Kas dieną jų nesiklijuoju, bet jei darausi makiažą instagram ar blogui, jų prireikia. Šios tikrai volume, bet reikia vestis pravedimą, jei norime, kad nesimatytų tarpelių tarp blakstienų... Smagu, kad yra klijai šalia, nes mano turimi visi š.., o šie atrodo neblogi, išsilaiko normaliai. Blakstienos tikrai wow, čia jau išeiginiam makiažui... Efektas tikrai matomas.

Markeris antakiams man nelabai patinka, nes nemėgstu flomasterinių. O šis dar su trimis antgaliais, kad galėtum išsipiešti plaukelius. Na, ne mano stiliaus, bet brėžia ryškiai, pigmentuotai. O Catrice antakių priemonės tikrai geros, visi tą žinome :)

Nagų lakų spalvos labai rudeniškos, auksinė su blizgučiais ir tamsi baklažaninė tikrai bus naudojama rudenį, dabar vasarą dar gerokai joms per anksti :) Gražios spalvos, man tikrai patinka. Kaip ir skaistalų. Labai gražus reljefas, jei susideda iš kelių spalvų, o sumaišius gaunasi graži tamsiai rausva spalva.

Hailaiterių spalvos irgi labai gražios, bet atidarius pakuotę likau nusivylusi dėl stipraus klijų ar kokios tai chemijos kvapo. Kai rašysiu apžvalgą konkrečiai apie šį produktą, tikiuosi šis kvapas jau bus išsisklaidęs, nes mano manymų jokio kvapo veido produktuose būti neturėtų. Bet gal išsivėdins, nes tiek atspalviai tiek konsistencija man labai patinka.

Ir paskutinis, bet ne blogiausias tikrai, produktas tai makiažo gruntas/praimeris. Žada net 10 dalykų, bet kol kas pastebėjau, kad neblogai maskuoja poras, labai gerai įsigeria, maloniai drėkina odą. Panašu, kad bus puiki priemonė.


Paskutiniu metu nemėgstu ryškaus makiažo. Manau šis įvaizdis puikiai tiks rudeniui, bet mėgstu taip dažytis ir dabar, Man nebepatinka perkautas veidas, primakaluotos lūpos ar storai užvaryti antakiai. Labai pamėgau mineralines pudras, kurios vasarai labai tinka. O lūpų dažus tiesiog paskirstau pirštu, taip išgaudama natūralesnį vaizdą.

Makiažui naudojau Catrice praimerį, tušą, lūpų dažus ir blakstienas. Rekomenduoju atkreipti dėmesį į šiuos produktus, telieka laukti rugpjūčio pradžios :)

0 Komentarai