Dvifazis Nivea akių makiažo valiklis jautrioms akims


Sveiki. Iki šiol visi mano bandymai susidraugauti su Nivea nepavyko. Dvifazis akių makiažo valiklis buvo iš viso tragedija, nes labai stipriai graužė akis :( Bet, kai reikėjo akių makiažo valiklio aš surizikavau nusipirkti šią naujieną ir man pasiteisino :)
Dvisluoksnė, dvigubo poveikio formulė akių makiažo nuvalymui. Valiklis skirtas jautriai odai.

REZULTATAS:

Valant akių tušą, šešėlius ar kitą kosmetiką nebereikia trinti akių.
Rezultatas bus matomas iškart – daug mažiau iškritusių blakstienų ant vatos diskelio.
Nuvalo net vandeniui atsparią dekoratyvinę kosmetiką ir tausoja blakstienas.
NAUDOJIMAS:

Prieš naudojant sukratyti.
Užlašinti ant vatos diskelio ir palaikyti prie akių keletą sekundžių.
Nuvalyti kosmetiką judant nuo vidinės akies dalies link išorinės.
Oftalmologų patikrintas gaminys.
Nusipirkau su ta mintim, kad jei jau šis nepatiks, tai iš vis nebepirksiu nieko iš Nivea :) Bet, ėmė ir pasiteisino. Mano akys labai jautrios, jos dažnai ašaroja, truputi tinsta jei trūksta miego. Todėl makiažo nuvalymas su miceliniu nėra išeitis :( Turiu ieškoti kažkokio specialaus valiklio, kuris švelniai, bet gerai nuvalytų akių makiažą nedirgindamas akių.

Šis valiklis dvifazis, viena dalis permatoma, kita rožinė. Kai suplaki gaunasi lengvai suputojęs skystis, kuris tikrai gerai valo net atsparų vandeniui tušą, bet negriaužia akių, jos po valymo nebūna raudonos. Iš ties, atrodo, ar gi reikia skrti dėmesį tokiai nuobodžiai priemonei? Reikia, nes mūsų rinkoje tikrai nedaug valikliu tikrai gerai valančių, bet tinkančių jautrioms akims. Kvapo priemonė neturi.

Taigi, šis valiklis mano lūkesčius pateisino, Tik... Kiek brangokas, įvertinus jo kiekį. 125 ml nėra daug, man užtenka maždaug mėnesiui. Taigi, reikia gaudyti akcijas, nes priemonė man tikrai patinka :)

Kur įsigyti?

Kosmetikos prekybos vietose.

https://pigu.lt/lt/kosmetika-veidui/veido-sveitikliai-tonikai-makiazo-valikliai/dvifazis-akiu-makiazo-valiklis-nivea-125-ml?id=24164325&feat=suggest

Kaina: apie 7 €, su akcija, šiaip 14 €, kas man atrodo visai nelogiška...

0 Komentarai