Plaukų kaukė su kokosų aliejumi Green feel's Special line 200 ml


Sveiki, mielieji. Gavau daug Essence, Catrice ir Loreal naujienų, taip pat vyras parvežė lauktuvių iš Amsterdamo, taigi, planą apie ką rašyti bloge aš jau turiu. Tačiau dar nieko normaliai neišbandžiau ir kol kas papasakosiu apie seniau iščiupinėtas ir išnagrinėtas priemones. Kaip tarkim Green feel`s plaukų kaukę su kokosų aliejumi, iš kurios nieko realiai nesitikėjau, nes kaina nedidelė, bet ji man patinka!
Intensyviai maitinanti plaukų kaukė su kokosų aliejumi. Priemonės 100 % natūralūs aktyvieji komponentai pasižymi išskirtiniu plaukų maitinimu, padeda atstatyti sausus, nusilpusius, besiveliančius plaukus ir sugrąžina jų spindesį. Kaukėje esanti itin didelė koncentracija kokosų aliejaus intensyviai maitina plaukus. Hidrolizuotas keratinas aktyviai stiprina, padeda susigrąžinti natūralų plaukų spindesį. Pantenolis padeda išvengti išsišakojusių, skilinėjančių plaukų galiukų. Priemonė pasižymi itin maloniu kokosų kvapu. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama naudoti 2-3 kartus per savaitę. Naudojimas: tepkite kaukę ant išplautų, švelniai nusausintų plaukų. Palaikykite 5-10 minučių. Nuskalaukite vandeniu.

Šios Green Feel`s plaukų kaukės mūsuose labai populiarios. Skaičiau labai daug gerų atsiliepimų, todėl ir pati nusprendžiau pamėginti. Aš labai mėgstu Green Feel`s kremines dušo želė, jos yra nerealios. O kalbant apie kaukę, ji man irgi labai patinka, nes plaukus padaro minkštus, švelnius, jie tampa lengviau iššukuojami.

Kaukės pakuotė paprasta, užsukamas plastikinis indelis, kuris ateina kartoninėje pakuotėje. Štai ši jau įdomesnė, atidarius randame visus ingridientų paaiškinimus. Į kuriuos aš, būsiu atvira, nesigilinau. Žinokit, kažkaip po tiek ištestuotų priemonių, man tapo svarbiau rezultatas, o ne sudėtis. Nes jei sudėtis – ekologiška, bet plaukai lieka kaip šiaudai, tai ką jūs rinktumėtes? Todėl mečiau tą sudėtinių dalių nagrinėjimą, turint galvoje ir tai, kad ekologiškose priemonėse būna ingredientų, kurie gali sukelti alergijas.

Taigi, čia gaunasi dilema. Man svarbiausia, kad kaukė suteikia puikų rezultatą. O dar ir nuostabiai kvepia kokosais. Kaukės konsistencija vidutinio tirštumo, ją lengva paskirstyti ant plaukų, lengva išskalauti. Iš ties, man keista, kad ji tiek nedaug kainuoja, nes štai rezultatą aš galėčiau priliginti brangesnių kaukių rezultatui. Šaunuoliai Green Feel`s, man smagu, kad gaminate kokybiškas priemones, o kainos – nesikandžioja :)

Kur įsigyti?

Drogas, Eurokos, prekybos centruose

https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/kosmetika/plauku-prieziurai/balzamai-kondicionieriai-plaukams/plauku-kauke-su-kokosu-aliejumi-green-feels?id=24336590&feat=search&keyword=green+feels

Kaina: 3,99 €

0 Komentarai