ARTDECO Art Couture Nail Lacquer nagų lakas Nr. 661*


Sveiki. Pamenat, dar vakar rašiau, kad bus tokių, kurie bandys pasinaudoti situacija ir norės jus api... apknisti? Tai štai, ilgia laukti nereikėjo, viena kosmetikos parduotuvė merginoms išsiuntė prastos kokybės priemones... Kadangi ir pati esu padariusi užsakymą, jau įdomu kokį š gausiu :D :) Ir dar man labai juokingi tie postai - pirk atsakingai, iš namų. O tai kaip kitaip dabar dar galima pirkti? :) Vienu žodžiu, šiandien mano pasakojimas apie Artdeco nagų laką. Apie nagų laką nerašiau kokį šimtą metų. Tiesiog tai buvo nelabai aktuali tema. Tačiau situacija pasikeitė kardinaliai. Teks prisiminti kaip lakuoti nagus pačioms, tiesa? :)
Art Couture Nail Lacquer

Nagų lakasAukščiausios kokybės nagų lakas Art Couture Nail Lacquer suteikia nagams ne tik intensyvią spalvą, bet ir veidrodinį blizgesį. Lengvai ir tolygiai dengiasi. Sukurtas gelio pagrindu, tad labai greitai džiūsta. Aukščiausios kokybės šepetėlis pagamintas iš specialios medžiagos @Tynex garantuoja tolygų ir nepriekaištingą dengimą.

Tokios nagų lako sudėtyje esančios medžiagos kaip pantenolis, amino peptidai, vitaminai A, C, ir E, puoselėja, atstato ir apsaugo nagus. Nagų lakai kliniškai išbandyti.


Taigi, Artdeco nagų lakai pasižymi kokybiškais buteliukais. Man patinka, kad jie turi atskirus dangtelius, kurie nusiima kaip ir prabangiuose buteliukuose! Tiesiog labai patogu lakuoti nagus kai dangtelis mažesnis. Šepetėlių kokybė nepriekaištinga, jie lygus, lygiai nukirpti, nesišeria ir nesišakoja. Pati šepetėlio forma yra ideali norint greitai ir neužsiknisančiai nusilakuoti nagus.

Lako konsistencija vidutinio skystumo, džiusta greitai. Lakas dengias lygiai, gražiai, tolygiai sukurdamas gelinio lakavimo įvaizdį. Lakas pigmentuotas, jau su pirmu sluoksniu atsiskleidžia pigmentacija. Ši spalva labai pavasariška, persikinė, kelianti nuotaiką. Nenufotografavau nagų, bet į savo instagram paskyrą esu pridėjusi hailaitų, kur galite pamatyti kaip nagai atrodo gyvai. :)

Štai išsilaikymas galėtų būti ir ilgesnis. Krašteliai nuskilinėja greitai, bet pats lakas neblanksta, blizgesys niekur nedingsta. Artdeco nagų lakai nėra brangūs, dabar jiems dar ir nuolaida, bet kokybė žinokit tikrai džiugina!

Kolekcijoje yra trys naujos spalvos, maniškė: Nr. 661, Nr. 670 labiau į rausvumą ir Nr. 710 labiau rožinė spalva.

Kur įsigyti?

https://www.douglas.lt/katalogas/artdeco-art-couture-nail-lacquer-7/

arba https://www.drogas.lt/drlt/kosmetika/nagams/nagu-lakai/artdeco-art-couture-nagu-lakas-10-ml/p/BP_408924

Kaina: 8,99 €, bet dabar nuolaida 6,74 €

*PR produktas atsiųstas testavimui.

#dovana, #reklama.

0 Komentarai