Blogo istorija




Kai 2013 metais pradėjau rašyti šį blogą, nežinojau ar man pavyks. Nežinojau, ar rasiu skaitytojų. Nežinojau, ar jis apskritai bus kam nors įdomus. Juk neesu nei visažistė, nei chemikė, tik paprasta kosmetikos mylėtoja. Tačiau tai nesutrukdė nei bandyti, nei rašyti ir netrukus tinklaraštis įgavo pagreitį, tuo tarpu Lietuvoe prasidėjo tikras tiklaraščių bumas. Jų radosi vis daugiau, vieni pakeitė kryptį, kitų jau nebėra. 

Netrukus moterys ėmė vertinti blogerių atsiliepimus, bet juk logiška, kaip išsirinkti kai tiek visko daug, kaip žinoti ar tau produktas tiks? Apžvelgdama priemones stengiuosi ne tik išteisinti ir nuteisti, bet ir apibūdinti priemonių savybes, kad priemonė atrastų savo namus, tuos kurių šeimininkė tikrai ja džiaugsis, o ne graušis išleidusi pinigus. Todėl rašau ir apie nepatinkančias priemones.

Ilgainiui paaiškėjo, kad be sudėčių nagrinėjimo nieko nebus. Jei ant kremo rožė, dar nereiškia, kad kreme bus rožių ekstraktas, supratau, kad neišsiaiškinusi sudėties, nežinosiu kaip priemonė veikia. Nors neesu chemikė, domėtis tai netrukdo, todėl skatinu tai daryti ir jus. 

Koks 2017 metų tikslas? Atsirinkti. Blogas išaugo, supratau, kad ne visos priemonės man patinka jau vien dėl sudėčių. Todėl tikiuosi, kad šiais metais išbandysime daugiau kokybiškų ir dėmesio vertų produktų, o tai kas be ko padės jaustis gražioms! Ar tai darysime nuo šiandien? :)

1 Komentarai

  1. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

    AtsakytiPanaikinti